
Brüsszeli pénzek a magyar ellenzéki médiának: most 120 millió forint jutott a 444-nek
Orbán Viktor, utalva Kollár Kinga, a Tisza Párt európai parlamenti képviselőjének korábbi felszólalására, úgy fogalmazott,
ha jól megnézem, amit hallok tőle, az olyan, amit Gyurcsány Ferenc is mondhatott volna, hiába az egyik a régi ellenzék, a másik meg az új.
A miniszterelnök azt mondta,
mi felkeltünk ma reggel, elkezdtünk dolgozni. Azért dolgoztunk, hogy boldoguljon a családunk, hazánk, rendben legyen a munkatársi közösségünk. Dolgoztunk, hogy sikeres legyen Magyarország.
Kollár Kinga meg a többi tiszás felkelt reggel Brüsszelben, és havi 7-8-9 millió forintért egyfolytában azon dolgoztak ma is, nem tudom hány órában, hogy nekünk rossz legyen, hogy Magyarország sikertelen legyen, hogy önöknek ne sikerüljön, hogy nekünk közösen ne sikerüljön, hogy a kórházakat ne hozzák rendbe, hogy a közszolgáltatás ne legyen magasabb színvonalú, hogy ne épüljenek meg az utak
- mondta Orbán Viktor, megjegyezve, "ők ezért dolgoztak ma egész nap. Ezek a mi honfitársaink Brüsszelben".
Úgy látom, hogy ugyanazokkal állunk szemben most is, mint akikkel korábban, csak más a pártjuk neve
- jelentette ki a miniszterelnök.
Forrás: MTI

Brüsszeli pénzek a magyar ellenzéki médiának: most 120 millió forint jutott a 444-nek

Fülöp Attila: fontos, hogy a tanyavilágban is biztonságban legyenek az emberek

A Kreml leszögezte: ez fog történni, ha Európa katonákat telepít Ukrajnába

Menczer Tamás: a Hajlandók koalíciója nem békét akar kötni, hanem folytatni és finanszírozni a háborút

Csaknem kétszázezren kaptak ingyenes tüzelőanyagot a kistelepüléseken

Akcióba lépett a kormány: minden károsultnak segítenek – garantált a kifizetés

Menczer Tamás: A baloldali gazdaságpolitika vége mindig az, hogy adót emelnek!

Operatív törzs: rendkívüli hideg jön, aki segítségre szorulót lát, hívja a 112-es segélyhívót!

Gulyás Gergely leleplezte a Kormányinfón az ukrán tervet

Amerikai és brit katonatisztek is meghalhattak, amikor ukrán elitegységet likvidáltak az oroszok

Magyar Nemzet: Kisfiút erőszakolt meg egy volt magyar politikus

Nyitrai Zsolt: hóban, fagyban is nagy segítség a gondosóra