2025. november 19. szerda, Erzsébet
-3°C Budapest

Nyakánál fogva a padhoz ragasztotta 9 éves diákját egy tanár

Egy másik pedagógus végignézte, de nem avatkozott közbe. A bíróság most lépett az ügyben.
Tenyek.hu
2024. december 16., hétfő 12:31
Vágólapra másolva!

Közel egy órán keresztül kínozta diákját egy 57 éves tanár az amerikai New Jersey államban. Az általános iskolai pedagógus még októberben maszkolószalagot tekert egy 9 éves gyerek nyaka köré, és a padjához ragasztotta körülbelül 40-50 percre.

A felháborító bántalmazásnak szemtanúja volt egy tanársegéd is az osztályteremben, ám nem avatkozott közbe – részletezte vasárnap a Fox News.

Todd Lewis, a tanár

Todd Lewisnak csütörtökön kellett megjelennie a bíróságon, ahol a tárgyalásig szabadlábra helyezték, ugyanakkor addig sem kerülhet semmilyen kapcsolatba kiskorúakkal. 67 éves bűntársának szintén a napokban kézbesítették az idézést.

Ha bűnösnek találják a tanárt, öttől tíz évig terjedő börtönbüntetéssel sújthatják, míg segédje akár másfél évre is rács mögé kerülhet.

Sallyann Scala, a tanársegéd (Fotók: Pompton Lakes-i rendőrség)

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk