Nem vették komolyan a rendőrök egy férfi bejelentéseit, elképesztő, hogy állt bosszút

A bejelentő egy percig sem habozott. Egy kamera rögzítette, milyen gyorsan a tettek mezejére lépett, illetve hajtott.

Az eset szerdán történt az amerikai Colorado államban, amikor a 45 éves Nathan David Chacon többször is bejelentést tett a rendőrségen. Mivel a férfi nem volt veszélyben és már-már feleslegesen, napi szinten zaklatta valamivel a rendőrséget, a hatóságok egy idő után már nem vették komolyan a hívásait – írta meg a New York Post.

Ekkor a férfi beült az autójába és elhatározta, hogy bosszút áll. Nagy sebességgel száguldott a városban, mire a rendőrség épületéhez ért. Ekkor elrántotta a kormányt a hivatalos intézmény irányába és hatalmas erővel az örs recepciójába csapódott.


A szándékosan okozott baleset idejében 11 hivatalos személy tartózkodott a helyiségben, azonban szerencsével határos módon senki nem sérült meg.

Az egyenruhások ekkor azonnal fegyvert fogtak, majd a földre kényszerítették, megbilincselték az óriási károkat okozó, bosszúszomjas sofőrt.

„Az előtérben, a bejárati ajtókban és a golyóálló ablaktáblákban keletkezett károk becslések szerint több mint 100 ezer dollár (kb. 36 millió forint)” – közölte a coloradoi rendőrség.

Chacont letartóztatták és gyilkossági kísérlettel, járművel elkövetett testi sértés kísérletével vádolják.

2023. január 27. 16:53
A nyilvánosságra került videó egy kiképzőtáborban készült.
Magyar Péter és Ukrajna uniós tagsága is megosztja a Tisza Párt szimpatizánsait.
Ukrajna háborúban álló ország, de ez nem jogosítja fel mindenre. Az ukránoknak nincs joguk a kényszersorozás során e...
Callcentert üzemeltetett egy budapesti börtönből egy férfi, aki egy nyereményjátékot ajánlva hívogatta az embereket ...
Mikrogravitációs körülmények között az izmok és a csontok tömege csökken, emiatt a testmozgás az űrben legalább olya...
Alkohol, trauma és túlsúly, mégis sikerült egy új életet kezdenie. További részletek a Tények Pluszban 18.45-kor a T...
family
A tűzoltók csak hét vízsugárral tudták megfékezni a hatalmas tüzet. További részletek a Tényekben 18.00-kor a TV2-n!
Hallgatnak. Sebestyén József magyar állampolgárt a kényszersorozás során agyonverték. Zelenszkij és von der Leyen mé...
A sofőr frontálisan ütközött egy másik autóval, majd a kukoricásba csapódott. További részletek a Tényekben 18.00-k...
Brutális balesetben halt meg egy sofőr pénteken este Lábodnál, az autója a felismerhetetlenségig összetört, miután n...