Nehéz lesz ma lejutni a Balatonra! A hőség miatt késhetnek a vonatok

A hőség miatt 20-40 perces késésekre számíthatnak az utazók az észak-balatoni vonalon - közölte a vasúttársaság pénteken

A Mávinform közleménye szerint a nagyobb torlódások és késések elkerülése érdekében nem közlekedik több Vízipók InterRégió vonat.

A Budapest-Székesfehérvár-Tapolca vonalon Szabadbattyán és Balatonfüred között a vonatok 60 kilométeres óránkénti sebességgel közlekedhetnek 19 óráig - közölték.

MTI/ Fotó: Facebook/MÁV 

2021. június 25. 09:23
A kényszersorozás áldozata lett. A TV2 riportere most megtálalta Beregszászon a sírját. Szívszorító képeket készítet...
A miniszterelnök péntek reggel beszámolt a legfrissebb kormányzati döntésekről, de beszélt arról is, hogy az ukrán t...
Taxinak csapódott egy sofőr péntek hajnalban Budapesten, a Blaha Lujza téren.
Hivatalos személy elleni erőszak és minősített könnyű testi sértés bűntette miatt indított nyomozást a Debreceni Reg...
Hogy fér meg egymás mellett a játszósarok, az ugrálóvár és egy világhírű festő? A BOK-csarnokban mindezt könnyedén m...
family
Felborult hajók, eltört árbócok, kieső hajóslegendák, de egy lélegzetelállító rekord is született csütörtökön Európa...
family
Achilles-ín szakadás? Gipsz? Műtét? Palik László úgy érezte, nem hagyhatja cserben kollégáit, egy sérüléssel vitte v...
family
A borongós időjárás ellenére is felforrósodott a levegő Karcagon. A hazai szépségversenyek pápája, Fásy Ádám 2024 ut...
family
ÖSSZEOMLOTT - Megerőszakolt egy 14 éves lányt egy bolgár férfi Dunakeszin. A lovardában fagyizni hívta a lányt, végü...