
Menczer Tamás több témában is felvilágosította a Partizánt + videó
Nagy Márton szerdán a közösségi oldalán reagált Karácsony Gergely megnyilvánulásaira. A nemzetgazdasági miniszter úgy fogalmazott, mióta Karácsony budapesti politikus, különösen amióta fővárosi polgármester, nem tett semmit azért, hogy a Rákosrendezőn található, az elmúlt 20 évben elhanyagolt és szennyezett rozsdaövezetet felszámolja, és még csak azt sem ismerte fel, milyen előnyökkel járhat a fővárosiak és Budapest számára a terület hasznosítása.
Álságos és méltatlan, hogy most próbál kapálózni, miközben csődbe vitte a választók által rábízott Fővárost
– hangsúlyozta Nagy Márton, aki szerint, ha a főpolgármester a pártpolitikai céljai helyett a budapestiek érdekét helyezné első helyre, akkor látná, hogy ez a fejlesztés több száz vagy akár ezres nagyságú munkahelyeket teremt, növeli az építőipari teljesítményt és a turisztikai vonzerőt.
De az is kétségbeejtő, hogy az ország fővárosának vezetőjeként nem ismeri a jogi helyzetet. Nyílt politikai agitációt folytat a jogi keretek megismerése és megfelelő értelmezése helyett
– tette hozzá a tárcavezető, ugyanis mint rámutatott, Karácsony Gergelynek ismernie kellene, hogy a BKM Nonprofit Zrt.-nek van elővásárlási joga, de ezzel nem fog tudni élni, ennek pedig az az oka, hogy a kormány és az Egyesült Arab Emírségek közötti nemzetközi szerződés kihirdetéséről szóló törvény szerint „az ingatlan kizárólag olyan jogalany számára értékesíthető, amelyet az Egyesült Arab Emírségek – a Kormány határozatában kiadott előzetes írásbeli hozzájárulásával – vevőként kijelölt”.
Címlapfotó: MTI/Mónus Márton

Menczer Tamás több témában is felvilágosította a Partizánt + videó

Kecskeméten is tarolt a Háborúellenes Gyűlés - Orbán Viktor beszéde ismét telt házat vonzott (galéria)

A tiszások menekülnek saját programjuk elől

Ez a fő különbség a baloldali és a jobboldali gazdaságpolitika között

Itt a legújabb felvétel: hatalmasat bukott Kecskeméten Magyar Péter!

Washington a béke eszközének tekinti a befagyasztott orosz vagyont – Európa a legfelső szinten tiltakozik

Orbán Viktor figyelmeztetett: Az európai vezetők eldöntötték, hogy Európa háborúba megy

Orbán Viktor: Civilizációs pusztulás fenyeget

Trump megdöbbentő figyelmeztetése: „Európa húsz éven belül eltűnhet abban a formában, ahogyan ma ismerjük”

Orbán Viktor: A 2026-os választás dönti el a sorsunkat

Menczer Tamás: Nemet mondunk a háborúra, a háborúpárti, korrupt, brüsszeli bürokratákra, a tiszás megszorítócsomagra

Plakátkampány: a Tisza-program veszélyeire figyelmeztetnek