Nacsa Lőrinc: Nem hagyhatjuk, hogy a baloldal ránk kényszerítse a sorkatonaságot és bele kényszerítsen minket a saját háborús pszichózisába

„Korábban Gyurcsány Ferencék tönkretették az országot, majd be akarták engedni a bevándorlókat, most pedig bele akarnak rángatni minket a háborúba” – jelentette ki az országgyűlési képviselő kedden közösségi oldalára feltöltött videójában.

„Nem hagyhatjuk, hogy a baloldal ránk kényszerítse a sorkatonaságot, és bele kényszerítsen minket a saját háborús pszichózisába és bajt hozzon Magyarországra” – írta keddi Facebook-bejegyzésében Nacsa Lőrinc, közösségi oldalára feltöltött videójában pedig kiemelte, a baloldal sohasem Magyarország és a magyar emberek érdekeit nézi.

Az országgyűlési képviselő szerint korábban Gyurcsány Ferencék tönkretették az országot, majd be akarták engedni a bevándorlókat, most pedig bele akarnak rángatni minket a háborúba.

Ő maga mondta: háborúban fegyver kell a kézbe! 

 – jelentette ki Nacsa Lőrinc.


Bejegyzésében kiemelte, ezért van óriási tétje, hogy minél többen mondjunk nemet a háborúra és a háborúpárti baloldalra június 9-én.

„Csak a béke, csak a Fidesz-KDNP” – zárta gondolatait a politikus.

Címlapfotó: Facebook/Nacsa Lőrinc hivatalos oldala

2024. május 28. 14:40
A szerdán eltűnt két hetes csecsemőt holtan találták meg Nagydorog határában.
Az augusztus 20-ai fővárosi rendezvényeken a mentők 160 embernek nyújtottak segítséget az esti órákig - tájékoztatta...
Szolgálatot teljesítő készenléti rendőrök és három helyi összefogásának, valamint a gyors újraélesztésnek köszönhető...
Bútorokat tört össze és deszkával támadt egy társaság tagjaira egy őrjöngő férfi Szolnokon. Egy hamburgerező vendége...
Hétfői hazatérése után exkluzív interjút adott a TV2-nek Kapu Tibor. Az ország második kutató űrhajósa megdöbbentő ő...
Orbán Viktor miniszterelnök a Harcosok Klubjában pénteken közzétett bejegyzésében értékelte az augusztus 20-ai állam...