Motorháztetőn lógva próbálta megmenteni gyerekeit egy hős anya - Videó

A nő 6 éves lánya és 11 hónapos fia rekedt az ellopott autóban.

Hétfőn érkezett a bejelentés a Hobbs-i Rendőrkapitányságra, miszerint elloptak egy autót Új-Mexikóban.

A 33 éves Melody Maldonado egy üzlet előtt parkolta le az autóját, benne 6 éves lányával és 11 hónapos kisfiával, majd bement az üzletbe. Amikor visszament a kocsihoz, akkor egy fekete ruhát viselő nő félrelökte, és beszállt a járműbe.

Az anya úgy próbálta megakadályozni az autólopással egybekötött gyerekrablást, hogy felugrott a motorháztetőre. Az ismeretlen nőt ez azonban hidegen hagyta, majd gázt adott.


"Határozottan hallott engem. Kiabáltam neki, hogy álljon meg, mert a gyerekeim a kocsiban vannak. Nem érdekelte, ment tovább, direkt úgy kanyarodott, hogy leessek" - mesélte a Daily Mail-nek Melody Maldonado.

A nő végül leesett az autóról, ekkor értesítette a rendőrséget. A pillanat hevében még azt sem vette észre, hogy eltörte a lábát. Később elmondta, hogy egyáltalán nem érdekelte az autója, csak a gyerekei.

Az autótolvaj végül kiszállt a kocsiból, majd futásnak eredt, de nem sikerült elmenekülnie a rendőrök elől. A nő ellen három elfogatóparancs volt érvényben, így vélhetően sokáig rács mögé kerül.

2022. július 10. 17:39
A nyilvánosságra került videó egy kiképzőtáborban készült.
Magyar Péter és Ukrajna uniós tagsága is megosztja a Tisza Párt szimpatizánsait.
Ukrajna háborúban álló ország, de ez nem jogosítja fel mindenre. Az ukránoknak nincs joguk a kényszersorozás során e...
Callcentert üzemeltetett egy budapesti börtönből egy férfi, aki egy nyereményjátékot ajánlva hívogatta az embereket ...
Mikrogravitációs körülmények között az izmok és a csontok tömege csökken, emiatt a testmozgás az űrben legalább olya...
Elítélték azt a férfit, aki Debrecenben áthajtott egy út szélén fekvő férfin majd segítségnyújtás nélkül tovább ment...
Minden magyar felelős minden magyarért, ezért Sebestyén József családja számíthat a kormány segítségére. Ezt Orbán V...
Megdöbbentek a strandolók, azt gondolták, cápát látnak a Balatonban, erről felvétel is készült néhány napja Tihanyná...
Rejtélyes üzemanyag-ellátási zavar okozhatta az Air India repülőgépének tragédiáját még júniusban. Az Ahmedábádból L...
Idős asszony életét mentette meg a gondosóra Barcson. A nyugdíjas rosszul lett és leesett az ágyról. Az órájával hív...