Mindenki meghalt a tengeralattjárón

Az indonéz elnök megerősítette, hogy megtalálták az elveszett tengeralattjárót, melyet előzőleg elsüllyedtnek nyilvánítottak, de az 53 fős legénység minden tagja megfulladt a vízben.

Az Bali partjainál elsüllyedt tengeralattjárót ugyan megtalálták, de a fedélzetén tartózkodó 53 fős legénységet már nem sikerült megmenteni, mind megfulladtak. A hajót elsüllyedtnek nyilvánították az indonéz hatóságok, majd nem sokkal később a vízben megtalálták a hátsó kormánylapátot, a horgonyokat, valamint a legénység biztonsági ruházatát is, ekkor még élt a remény.

Az indonéz haditengerészet parancsnoka Hadi Tjahjanto vasárnapi nyilatkozatában így fogalmazott: A hiteles bizonyítékok alapján kijelenthető, hogy a KRI Nanggala-402 elsüllyedt, és legénysége minden tagja meghalt, de a tragikus hírt az indonéz miniszterelnök jelentette be hivatalosan, valamint részvétet nyilvánított a gyászoló hozzátartozóknak. 

2021. április 25. 11:46
Ruszin-Szendi Romulusz egykori vezérkari főnököt volt helyettese, Pintér Ferenc ezredes leplezte le: nepotizmussal, ...
Kocsis Máté szerint Magyar Péter hisztérikus kríziskommunikációba kezdett, miután Tarr Zoltán lebuktatta a Tisza Pár...
Magyarország a teljes behódolás politikáját folytatná az Európai Unióban, ha a Tisza Párt kormányzati pozícióba kerü...
Lovaskocsival mehetnek városnézésre, fürdőzhetnek és még freestyle-bemutatót is láthattak a résztvevők az idei Lengy...
Megvesztegethető embernek nevezte Ruszin-Szendi Romuluszt a volt barátja és helyettese - erről a Ripost számolt be. ...
Gúnyt űzött Charlie Kirk meggyilkolásából Márki-Zay Péter. Egy videóban viccelődött a jobboldali, amerikai influensz...
Csendes, sokat videojátékozik és feltehetőleg szélsőbaloldali nézeteket vall - ez derült ki eddig Charlie Kirk jobbo...