
Egyre kevésbé mernek megbízni Magyar Péterben a saját szimpatizánsai
Február elején négy helyszínen, nyolc békés járókelőt támadtak meg és vertek össze brutálisan szélsőbaloldali elkövetők. Szabályos embervadászat zajlott Budapest utcáin.
A bűncselekményekkel összefüggésben a hatóságok látóterébe került egy magyar nő is, egy bizonyos D. Krisztina, aki a Szikra Mozgalom tagja. Az aktivistanő ellen nem volt elegendő bizonyíték, így szabadlábra helyezték, majd megszüntették a nyomozást ellene.
Jámbor András D. Krisztinát még a Parlamentbe is bevitte, és arra szólította fel a fideszes országgyűlési képviselőket, hogy kérjenek tőle bocsánatot, amiért ártatlanul vádolták meg.
Ugyan a nyomozás valóban azt állapította meg, hogy D. Krisztinának nem volt köze az Antifa-támadásokhoz, azonban az alibit az élettársa nyújtotta számára, akinek a laptopján pedig a házkutatások során pedofil tartalmakat találták.
A nő lakásán csaknem háromszáz olyan felvételre bukkantak a nyomozók, amelyeken tizenkét év alatti, köztük két-három éves gyermekek szexuális sanyargatása, megerőszakolása látható.
A lefoglalt adathordozókon pedig hetvenezer olyan pornográf felvételt tároltak, amelyeken láthatóan tizennyolc év alattiak szerepelnek. A férfi, a laptop tulajdonosa a kihallgatása előtt felakasztotta magát.
A Metropol információi szerint a D. Krisztinának alibit szolgáltató férfi hosszabb időt töltött külföldön és dolgozott egy olyan kávézóban, amit az osztrák belügyi szervek évek óta az osztrák–német Antifa-aktivisták gyülekezőhelyekén tartanak számon.
Ugyan a Fidesz frakcióvezetője, Kocsis Máté a politikai felelősséget firtatta az ügyben, de Jámbor András még csak vizsgálatot sem akar indítani a Szikra Mozgalmon belül. A politikus a Mediaworksnek azt mondta még júniusban, hogy neki akkor sem lenne felelőssége, ha kiderülne, hogy ehhez az ügyhöz köze van a Szikra Mozgalomnak.
Címlapfotó: MTI/Kovács Attila

Egyre kevésbé mernek megbízni Magyar Péterben a saját szimpatizánsai

Újabb pofon Magyar Péternek: kiderült, mennyien várják Orbán Viktor győzelmét

Már több mint egymillióan küldték vissza a nemzeti konzultációt

Magyarországra hivatkozva nyilvánítja terroristaszervezetté az USA az Antifát

Orbán Viktor rajza is eladó a DPK webshopjában

Orbán Viktor: Donald Trump szava számít, a rezsicsökkentés él

A Tisza német testvérpártja januártól visszaállítja a sorkatonaságot

Orbán Viktor: Erős hét, és még csak péntek reggel van

Az arany WC-s ukrán háborús maffia lebukott

Kovács Zoltán: döntöttek a németek, jöhet a kötelező sorkatonaság!

A magyarok többsége szerint sikeres volt a Trump–Orbán-csúcstalálkozó

Dömötör Csaba: A Tisza-féle Európai Néppárt végleg beállt von der Leyen költségvetési tervei mögé