
Bóka János: Magyarország nem vállal Ukrajna felé olyan pénzügyi vagy jogi kötelezettséget, amely terhet róna a magyar emberekre
Menczer Tamás bejegyzése szerint nyilvános megalázásra és titkosszolgálati akciókra készül Brüsszel, mert a kormány nemet mondott Ukrajna uniós tagságára és nem támogatja az ukránpárti és háborúpárti politikát.
"Weber és von der Leyen egyértelmű üzenetet küldött. Zelenszkij is üzent. Kormányváltást akar!" - fogalmazott a politikus, hozzátéve: az ukrán elnök azt várja, hogy egy bábkormány vezesse Magyarországot, mert a Tisza és Magyar Péter támogatja Ukrajna uniós tagságát.
"Weber, von der Leyen és Zelenszkij közösen akarják megbuktatni a szuverenista Orbán-kormányt. Orbán Viktor az útjukban van, mert a magyar miniszterelnök nem hajol meg a brüsszeli és ukrán akarat előtt, épp ellenkezőleg, védi a magyar érdekeket" - hangsúlyozta Menczer Tamás.
Mint írta, 2 millió kétszázezer ember mondta azt a Voks 2025 során, hogy Magyarország az első, nem Ukrajna.
"Nem akarjuk tönkretenni az országunkat Ukrajnáért. Weber és Zelenszkij jó, ha felköti a gatyáját, mert a szuverenitásunkat, az önállóságunkat nem adjuk. Meg fogjuk védeni. Orbán Viktor vezetésével" - emelte ki Menczer Tamás.
Közölte azt is, hogy még kedden egy videót hoz majd nyilvánosságra, amely bizonyítja Weber és Zelenszkij fenyegetéseit.
A címlapfotó illusztráció (MTI)

Bóka János: Magyarország nem vállal Ukrajna felé olyan pénzügyi vagy jogi kötelezettséget, amely terhet róna a magyar emberekre

Nagy Attila Tibor megkongatta vészharangot: Csökkenőben van a kormányváltás esélye, gyengék a Tisza politikusai

Brüsszel háborúba sodorná Európát, a Tisza pedig asszisztál hozzá – de mit tehet ez ellen Magyarország? - Videó

Koncz Zsófia: Egymillió családot érint január elsejétől a családi adókedvezmények duplázása

A Tisza Pártot dicsérő balliberális politikus pozitív példaként beszélt az ausztrál multikultiról

NAV: 163 ezer háromgyerekes édesanya már idén érvényesítette a kedvezményt

Orbán Balázs Pankotai Lilinek: Úgy tűnik, azt a játékot játsszuk, hogy a közéleti szereplő nem ugyanaz a személy, mint a diák, aki minden támogatást megkap

Szijjártó: az európai politikai elit egészen biztosan nem érdekelt abban, hogy béke legyen Ukrajnában

Hangfelvétel bizonyítja: a Tisza visszahozná a 2009-es brutális megszorítások korát

A megszorításokat támogató Bod Péter Ákos ezer szállal kötődik a Tiszához

Zsigó: A Tisza 5 perc alatt elvenné a 14.havi nyugdíjat és nyugdíjadót vezetne be

Orbán Viktor: a háború következményeit még az unokáink is nyögni fogják