Menczer Tamás: védjük meg Magyarország békéjét és biztonságát!

Védjük meg Magyarország békéjét és biztonságát! Az európai parlamenti (EP) választásra készülve Választási Manifesztumot fogad el a Fidesz április 19-én, pénteken 15 órától a Millenárison, beszédet mond Orbán Viktor miniszterelnök - közölte Menczer Tamás Facebook-oldalán pénteken.

A Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója hozzátette: a rendezvényen felszólal továbbá Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter és Deutsch Tamás EP-listavezető, az esemény a közösségi médián keresztül is követhető lesz.

A Választási Manifesztum - amelyet a Fidesz országos választmánya fogad el - tartalmazni fogja azt, hogy mi a június 9-i választás tétje és melyek a Fidesz legfontosabb céljai - jelezte Menczer Tamás.

Hangsúlyozta: rendkívüli jelentőségű választás előtt állunk, hiszen a szomszédunkban már több mint két éve háború dúl, a világban háborús készülődés látható, a harmadik világháború veszélye soha nem volt akkora, mint napjainkban. Most a háború és a béke között kell választanunk! - tette hozzá.

"Mi nemet mondunk a háborúra, meg akarjuk őrizni Magyarország békéjét és biztonságát, de a nyomás a háborúpártiak részéről egyre nő, így hazánk békéjének megőrzése csak a magyar emberek támogatásával lehetséges" - szögezte le a kommunikációs igazgató. Hozzáfűzte, "továbbra is nemet mondunk a bevándorlásra és az LMBTQ-propagandára is".

"Számunkra Magyarország az első! Hajrá, Magyarország! Hajrá, Fidesz!" - írta Menczer Tamás.

MTI/A címlapfotó illusztráció (MTI)

2024. április 12. 14:43
Kedd este Hadházy százfős szektája Budapesten letámadta az Alcantarai Szent Péter-templomot és egyik papját a Ferenc...
Az igazságügyi miniszter jelentésből egyértelműen kiderült, hogy a megvádolt miniszter ártatlan.
Meghalt Szegeden egy 60 év körüli férfi a minap, miután tűz ütött ki az otthonában.
Lázár János először szólalt meg Szabó Zsolt rendőrkapitány tragikus halálával kapcsolatban. A miniszter szerint mélt...
Az aranytorkú énekes úgy érzi, most jutott el arra a pontra, hogy van miért zenélnie.
BECSAPÓDÁS - Fékezés nélkül csapódott teherautónak egy kocsi az M1-esen Tatánál, a sofőr szörnyethalt, az autóból se...
Kocsis Máté, a Fidesz frakcióvezetője szerdán közösségi oldalán reagált a Szőlő utcai pedofília-álhírekkel kapcsolat...
Bográcsban, cserépben vagy üstben lesz a legjobb? Vajon mi a titka a magyarok kedvencének, a tökéletes hazai töltött...
family
Nagy fába vágták a fejszéjüket, építkezik Békefi Viki és Feng Ya Ou! A sztárpár minket engedett be elsőként a készül...
family