
Szijjártó Péter helyretette az ukrán külügyminisztert
Elég a hazugságokból a bevándorlással kapcsolatban. Ezt mondja Magyar Péter. Egyetértünk, Peti! Hoppá!
– szólt a Tisza Párt elnökéhez egy pénteki, közösségi oldalára feltöltött videójában Menczer Tamás.
A Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója felhívta a figyelmet, hogy Magyar Péter azt állította, a kormány csak szavakban utasítja el a bevándorlást, és képtelenek megvédeni a határokat.
Peti! Van az a kerítés. Rémlik? Ami elé beálltál bájologni. Na, azt mi építettük. Akkor építettük, amikor te Brüsszelben tetted el a nagy lét, a milliós fizetést. A határokat pedig a mi döntésünk alapján rendőrök és határvadászok védik az életüket kockáztatva. Szerinted ők alkalmatlanok?! Te hátba támadod őket?!
– fogalmazott a kormánypárti politikus.
Hozzátette, a magyar egyenruhások már egymillió határátlépési kísérletet akadályoztak meg, amiért köszönetet és tiszteletet érdemelnek, nem pedig Magyar Péter hazugságait és vádaskodásait.
Menczer Tamás szerint az ellenzéki pártvezér elárulja a magyar embereket akkor, amikor a brüsszeli szabályokat csodálja, és ennek nyíltan hangot is ad.
Mi biztonságot akarunk, mert számunkra a magyar emberek sokkal fontosabbak, mint a brüsszeli szabályok
– nyomatékosította a Fidesz-KDNP képviselője.

Szijjártó Péter helyretette az ukrán külügyminisztert

A Telex uniós forrásból finanszírozva reklámozza a sorkatonaságot

Bóka János: Magyarország zéró toleranciát képvisel az antiszemitizmussal szemben

Orbán Viktor: hadüzenet az orosz devizatartalék lefoglalása és Ukrajnának adása

Lendvai Ildikó „kemény és vastag” igennel szavaz Magyar Péterékre

Szentkirályi: a nőkre mindenhol szükség van, ahol fontos dolgok történnek

Orbán Viktor megmutatta, hogy mit visz magával Brüsszelbe

Szánthó Miklós: a Tisza Párt nemcsak baloldali megszorításokat vezetne be, hanem az ukrajnai háborúba is bevonódna Magyarország

Hidvéghi: 1,6 millióan töltötték ki a háborús adóemelésekről szóló nemzeti konzultációt

Menczer Tamás elárulta, hogy miért volt fontos a mohácsi Háborúellenes gyűlés is

Szánthó Miklós: a befagyasztott orosz vagyon Brüsszel általi eltulajdonítása hadüzenet

Honvédelmi miniszter: Brüsszelben veszélyes játék zajlik