2025. november 02. vasárnap, Achilles
17°C Budapest

Megtalálták az eltűnt kisfiút, egy tóban bukkantak a holttestére

A rendőrség a szülőket vádolja a tragédiáért.
Tenyek.hu
2023. április 25., kedd 14:48
Vágólapra másolva!

A 3 éves kisfiú pár nappal ezelőtt tűnt el az amerikai Mississippi államban, azonban szombat reggel testvérének is nyoma veszett - írta meg a Crime Online a minap.

Egy környékbeli nő tett bejelentést a rendőrségen, miszerint egy 5 éves gyermekkel találta szemben magát a házában, de a fiú annyira zavart volt, hogy nem szólalt meg, így azt sem tudta megmondani, hogy hol lakik.

A hatóságok akkor kimentek a helyszínre, majd magukkal vitték a gyermeket, míg házról házra csengetve meg nem találták az édesanyját, a 25 éves Brooke Mallet és barátját, a 22 éves John Walkert.


Ekkor a nő megköszönte a rendőrök segítségét, azonban azt is elárulta, hogy egy ideje 3 éves kisfiukat sem találják.

Ezt követően a hatóságok azonnal drónokkal kezdték átfésülni a környéket, ám végül már csak a gyermek holttestét találták meg egy közeli tóban.

A rendőrök a nőt és a férfit is gyilkossággal, illetve mulasztással vádolják, letartóztatták és őrizetbe vették őket.

A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk