
Hiányzó fogak, bordatörések, koponyasérülés - a szülők és a nagymama is bántalmazta a csecsemőket
Mint arról korábban beszámoltunk Romániában egy férfi a múlt vasárnap a Bákó megyében található berefalvai víztározóba vetette magát két kisgyermekével.
A négyéves és az öthónapos gyerekek holttestét a katasztrófavédelemnek sikerült megtalálnia a tragikus eseményt követően, az apa teste viszont nem került elő. A hatóságok ezért nem tartották kizártnak, hogy a férfi kiúszott és elmenekült.
Szerdán azonban sikerült megtalálni a férfit, hulláját nem messze onnan találták meg, ahonnan korábban a halott gyerekeket kihúzták a vízből – számolt be róla a Maszol.
Ha öngyilkossági krízisben van, öngyilkossági gondolatok foglalkoztatják, akkor a nap 24 órájában az ország egész területéről (mobilról és vezetékes telefonról) ingyenesen hívhatja a 116-123 lelki elsősegély szolgálatot.

Hiányzó fogak, bordatörések, koponyasérülés - a szülők és a nagymama is bántalmazta a csecsemőket

Megfojtott egy csecsemőt egy bölcsődei dolgozó

Tévénézés közben megkéselte anyját, majd folytatta a műsort

Meglepő vendég tévedt be a plázába, egy elektronikai boltba is benézett - Videó

Csecsemők haltak meg egy illegális bölcsődében

Leszámolás egy olasz iskolában: migráns késelte meg egy diáktársát

Megerőszakolta pácienseit és kollégáit is egy fogorvos

Az Afrika Kupa döntője után Párizs szerte tomboltak és romboltak az afrikai bevándorlók

Horror vonatbaleset Spanyolországban, közel 40-en meghaltak – Videó

Fagyoskodó családok, fűtés nélküli lakások – humanitárius válság van Ukrajnában

Karacsiban tűz ütött ki egy bevásárlóközpontban, többen meghaltak

200 kilométer per órával menekült egy audis a rendőrök elől


