
Két holttestet találtak egy pozsonyi lakásban, egy házaspár az áldozat
Palesztin jelentések szerint nyolcan életüket vesztették és tizennégyen megsebesültek a dzseníni menekülttáborban egy légicsapásban, melyet az izraeli hadsereg hajtott végre - fogalmazott az MTI.
Az izraeli hadsereg közleménye szerint az izraeli csapatok csütörtök reggel célzott terrorellenes hadműveletbe kezdtek a menekülttáborban, melynek során a levegőből egy izraeli gyártmányú Zik típusú (Hermes 450) drón segítségével megtámadtak egy felfegyverzett terrorista osztagot.
Az izraeli biztonságiak őrizetbe vettek a razzián kilenc palesztint és lefoglaltak több puskát, gépfegyvert és egy pisztolyt. Több tucat házi készítésű robbanószerkezetet is találtak, melyeket megsemmisítettek.
Palesztin beszámolók szerint a hadsereg a helyieket figyelmeztető szórólapokat helyezett el a dzseníni menekülttáborban.
"A menekülttábor lakóihoz! Az izraeli hadsereg az Önök által támogatott terrortámadások felszámolása miatt tevékenykedik a táborban. Az izraeli hadsereg itt marad, és újra és újra visszatér ide, amíg a terrorizmust végleg fel nem számolja. Figyelmeztettük Önöket, hogy tartózkodjanak a terrorizmustól, és akkor békében fognak élni" - állt a szórólapokon.
A Kan közszolgálati média értesülése szerint a háború október 7-i kezdete óta legkevesebb tíz alkalommal vetettek be légi eszközöket palesztin fegyveresek ellen Ciszjordániban.

Két holttestet találtak egy pozsonyi lakásban, egy házaspár az áldozat

120 ezer katonát küldenének Magyarországra az ukránok, hogy becsomagolnák az összes férfit

Orbán Viktor reagált Zelenszkij halálos fenyegetésére + videó

Szijjártó Péter: hétfőn Ománból is mentesítő járatot indítunk Budapestre

Az ukránok mondanák meg, kire szavazzanak a magyarok

Diákok ezrei tüntettek az új sorkatonai szolgálat ellen Németországban

Soha nem látott méreteket öltő menekülthullám indulhat el Európa felé

Zelenszkij életveszélyesen megfenyegette Orbánt + videó

Szijjártó Péter elintézte Moszkvában: Magyar hadifoglyokat enged szabadon Putyin

Zalai férfi halt meg a tragikus ausztriai balesetben

Mellkisebbítő műtétre kényszerítette párját egy férfi, hogy ne tetsszen másoknak

Német szakértők: iráni alvó sejtek aktiválódhatnak Európában a teheráni fatva után