
Életét vesztette a kedden lezuhant török katonai repülőgépen utazó 20 katona
Az eset 2022 szeptemberében történt Amerikában, amikor a 36 éves vadász, Amber Rose Barnes azzal dicsekedett az interneten, hogy megölt és megnyúzott egy husky-t, mert azt hitte, hogy farkas – írta meg a People szerdán.
A nőt rengeteg támadás érte a közösségi médiában, végül odáig fajult az ügy, hogy feljelentették a rendőrségen.
Amikor a nyomozók kihallgatták önvédelemre hivatkozott, szerinte a kutya agresszívan közeledett felé, farkasnak hitte és meg kellett magát védenie.

A fotó illusztráció: Shutterstock
Kötelezték arra, hogy távolítsa el az összes huskyról szóló bejegyzését a közösségi média oldalairól, majd elfogták és letartóztatták.
A hatóságok szerint a fiatal husky egy 18 kutyából és kölyökkutyából álló csoport tagja volt, akit szeptember közepén dobtak ki egy Monatana állambeli erdő területén.
Amber ellen állatkínzás miatt emeltek vádat, azonban a bíróság a napokban hat hónap próbaidőre ítélte. A nőt egy online vadászbiztonsági tanfolyamon való részvételre kötelezték, vadászpuskájának használatától pedig eltiltották.

Életét vesztette a kedden lezuhant török katonai repülőgépen utazó 20 katona

Halálra gázoltak egy másfél éves kisgyereket

Két kiskorú megerőszakolt és brutálisan összevert egy ötéves kislányt

Meghalt egy családapa, miután leomlott egy szállodaerkély

Zelenszkij még ma európai katonákat akar a háborúba küldeni!

Egyre durvább az újabb ukrán korrupciós botrány

Összeesett és meghalt egy 27 éves futó méterekre a céltól

Megfulladt egy csecsemő, miután részeg anyja elaludt rajta

Zelenszkij Magyarországot fenyegeti, Ukrajna szövetségeseit zsarolja

Évekre rács mögé került egy netes pedofil banda

Legalább 31-en meghaltak egy börtönlázadásban

Guinness-rekordot döntött a 83 éve házas szerelmespár