
Szakadékba zuhant egy motoros, szörnyethalt
Egy 17 éves focistának, a West Bridgford FC Colts fiatal tehetségének szeptember 2-án a Boston United ellen vívott mérkőzésen megállt a szíve, írtuk meg a minap.
Dylan Rich életéért három mentőegység küzdött a stadionban, majd amikor stabilizálták kritikus állapotban szállították korházba.
A fiatal futballista életét nem azonban sikerült megmenteni. Dylan a kórházban meghalt - erősített meg a hírt klubja.
A klub fájdalommal búcsúzott tehetséges játékosától, és mély együttérzését fejezte Dylan családjának, valamint barátainak. Közösségi oldalukon közzétett posztjukban megköszönték a rajongóknak a rengeteg együttérző üzenetet, amit küldtek.
A fiatal tehetséget halála mélységesen megrendítette osztálytársait, tanárait is.
The West Bridgford gimnázium igazgatója Tim Peacock elmondta, hogy Dylan halála nagyon megrázta az intézmény dolgozóit. Egy nagyszerű fiatalt, a közösség egy példás tagját veszítették el. Az iskola vezetősége kötelességének tartja, hogy támogassa Dylan családját, osztálytársait, tanárait a tragikus gyász időszakában – számolt be róla a Mirror.
A címlapfotó illusztráció

Szakadékba zuhant egy motoros, szörnyethalt

13 betegnél azonosították az ebola egy ritka vírusvariánsát Afrikában

Tömegtüntetések voltak Londonban, több rendőr megsérült - videóval

Lelőtte terhes barátnőjét egy tini, a lány barátai is megsérültek

Tehervonat ütközött autóbusszal Bangkok központjában, többen meghaltak, sokan megsérültek

Tiszteletbeli Arany Pálmával tüntették ki a rendezőként debütáló John Travoltát

Egy munkás meghalt, sokan megsérültek vegyianyag-szivárgás miatt egy németországi üzemben

Eltört a kés a brutális támadásban, de nem állt meg – újabb késekkel folytatta

A fogdában lett öngyilkos az örökségért gyilkoló erdélyi nő

Boltba indult, három kutya támadt egy 12 éves fiúra

Betörték az oltárt, nyomtalanul eltűnt egy szent ereklye

Kétszer rabolta ki ugyanazt az ékszerboltot – videóval