
XIV. Leó pápa: megváltozna a világ, ha segítenénk a gyengéknek és az elnyomottaknak
Holtan találtak két gyereket a rendőrök egy házban vasárnap az angliai Stoke-on-Trent-ben – számolt be az Evening Standard.
Az egyenruhásokat először egy autómosóhoz riasztották, ahol egy nő egy férfivel keveredett a tettlegességig fajuló összetűzésbe, és meg is késelte. A 40 éves áldozatot kórházba szállították, de nem szenvedett életveszélyes sérüléseket.
Ezt követően vonultak a rendőrök egy közeli lakáshoz, ahol vérfagyasztó látvány fogadta őket. Egy 7 éves kislányt és egy 11 éves fiút holttestét találták odabent.
A gyerekeken a mentők minden igyekezetük ellenére sem tudtak már segíteni. A feltételezett elkövetőt, egy 49 éves nőt még a helyszínen elfogtak és letartóztattak.
Nicki Addison főfelügyelő kérte az embereket, a tragikus eset érzékenysége miatt se a család érdekében, se a rendőrség munkájának eredményessége miatt egyelőre ne találgassanak a körülményekről. Elmondta azt is, a gyilkossággal gyanúsított nő rokona volt az áldozatoknak.

XIV. Leó pápa: megváltozna a világ, ha segítenénk a gyengéknek és az elnyomottaknak

Meghalt John Robertson kétszeres BEK-győztes skót labdarúgó

Lezuhant egy cseh turistákat mentő helikopter a Kilimandzsárón, öten meghaltak

Felgyújtottak Ausztráliában egy hanukát üdvözlő transzparenssel díszített autót

Százezrével veszik nyoma fegyvereknek Ukrajnában, a háborús maffia bizniszel és gazdagodik

Az amerikaiak bekeményítettek: beutazási tilalmat rendeltek el öt európai, köztük egy volt EU-s tisztségviselő ellen

Még a nagypapákat is besorozzák Finnországban

Durva szigor jön a katonai szolgálattal kapcsolatban Németországban

27 évesen meghalt az Európa-bajnok sportoló

Autó hajtott tömegbe egy békés, ünnepi felvonuláson

Terrorista iszlamista szervezeteket támogatott az európai állampolgárok pénzéből a Bizottság

Még 2,3 milliárd eurót küldött gyorsan az ukrán háborús maffia zsebébe az Európai Bizottság