
Tragikus tűzvész egy parfümraktárban: hatan meghaltak, öten megsérültek
A 20 éves Thomas Matthew Crooks követhette el a Donald Trump elleni szombati merényletet. A volt elnököt meglőtte, egy embert megölt, kettőt pedig súlyosan megsebesített. Jóval nagyobb merényletet tervezett, a helyszínen lefoglalt gépkarabély mellett ugyanis kocsijában és az otthonában is robbanószerkezet összeállításához szükséges anyagokat találtak.
Kiderült, hogy a merénylő fegyverét az apja vette több mint fél évvel korábban. Pontos indítéka még nem ismert, annyi azonban biztos, hogy egy videóban kijelentette, utálja a republikánusokat és Donald Trumpot.
Szakértők szerint egyébként óriásit hibázhattak a titkosszolgálat munkatársai. Erről a Tényeknek beszélt Hajós István és Tóth István.


Tragikus tűzvész egy parfümraktárban: hatan meghaltak, öten megsérültek

Sokkoló fordulat: Elítélték Angliában a nőt, aki azt állította, ő Madeleine McCann, mégsem megy börtönbe

Biztosítási pénzért gyújtotta fel a mosókonyháját egy 29 éves férfi

Többen életüket vesztették egy balesetben az erőműben

Rossz címet adtak meg egy takarítónőnek, ahogy ajtót nyitott, lelőtték

Lefejezte ismerősét egy nő, majd bőröndbe rejtette maradványait

Robbanás történt egy iskola területén

Tovább pusztít a 193 halálos áldozattal járó tájfun

Videós értekezlet közben vécézett egy képviselő és ezt élőben közvetítette

Ártatlan rendelésből rémálom - vérfagyasztó, mi lapult a csomagban

Hajtóvadászat indult egy férfi ellen, miután késsel fejbe szúrt egy kisgyermeket

Orálisan kényeztetett egy rabot a börtönőr, szerelmeslevelekkel bombázta