
„Annyiból pont éhen lehet dögleni” – Schobert Norbi kiakadt a Tisza adótervére
– Már több mint százötvenezren írták alá az agrárpetíciót, közöttük én is – hívta fel a figyelmet a fejleményre közösségi oldalán az agrárminiszter. Nagy István hangsúlyozta, hogy „itt nem állhatunk meg.”
– Nem hagyjuk, hogy Brüsszel elvegye a területalapú támogatásokat a gazdáktól és azt Ukrajnának adja, ráadásul kétes importélelmiszerekkel árassza el az egész európai piacot – fogalmazott a tárcavezető.
– Felháborító, hogy Magyar Péter ebben is Brüsszel megrendelését teljesíti! – folytatta. A Tisza európai parlamenti képviselői nemcsak a háborúpárti és migrációpárti paktumokat és határozatokat szavazzák meg sorra Brüsszelben, hanem nyíltan a magyar gazdák támogatása ellen szólalnak fel a brüsszeli mezőgazdasági bizottságban.
– Ezt nem hagyhatjuk, éppen ezért is fontos, hogy minél többen csatlakozzanak az agrárpetícióhoz – tette hozzá Nagy István.
Címlapfotó: MTI/Mónus Márton / Forrás: Magyar Nemzet

„Annyiból pont éhen lehet dögleni” – Schobert Norbi kiakadt a Tisza adótervére

Minden eddiginél meredekebb nyilatkozatot tett a NATO-főtitkár: Szijjártó Péter hidegvérrel helyretette, és üzent Brüsszelbe

Bóka János: Brüsszel meg akarja kerülni az uniós döntéshozatal rendjét és újabb szankciókkal egyenértékű intézkedéseket akar áterőltetni

Súlyos bűncselekmények sorozatát követte el az a fiú, aki Dobrev Klára videójában állítólagos áldozatként szólalt meg

A CEU elhallgattatja a kritikus hangokat

Kovács Zoltán felháborodva reagált Brüsszel újabb támadására

NGM: ismét bebizonyosodott, hogy Brüsszel a multik oldalán áll

Így lehetnek sikeresek az élelmiszeripari pályázatok

Menczer Tamás szerint belerokkannának a magyar vállalkozások a Tisza megszorítócsomagjába

Hidvéghi Balázs fontos hírt közölt a nemzeti konzultációról

A Bokros-csomag névadója támogatja a Tisza megszorítócsomagját

Letette a garast Bokros, védte a Tisza megszorítócsomagját