
Magyar Péter pánikszerűen törölni kezdte a cigarettacsempésszel közös képeket
Vezető szerepet játszott a pártban - írja a Ripost.
Tenyek.hu 2024. október 12., szombat 12:06
A Mandiner adta elsőként hírül, hogy cigarettacsempészésért letartóztatták a Tisza-párt vezető szervezőjét. Miután mindez nyilvánosságra került izgatott posztolás kezdődött Magyar Péter közösségi médiás felületein, gyorsan figyelmeztették a pártelnököt, hogy jó lenne eltüntetni a cigarettacsempészet miatt előzetes letartóztatásba került aktivista fotóit, különösen azokat amelyeken Magyar Péterrel, Nagy Ervinnel vagy Radnai Márkkal pózol.
A kompromittáló fényképek percekkel később el is tűntek a nyilvánosan elérhető felületekről, de a RIPOST munkatársainak még sikerült lementi néhányat.
A Tisza-párti aktivisták most feladatul kapták, hogy minden felületet gondosan átvizsgálva teljesen tüntessék el a már hosszú hónapok óta Magyar Péterrel szorosan együtt dolgozó cigarettacsempész nyomait, hogy a nyilvánosságra került bűncselekményt a lehető legkevésbé lehessen összefüggésbe hozni a pártelnökkel.
+Ez is érdekelheti

Schiffer András: le kell tennie a hivatalát annak a bírónak, aki letöltötte a Tisza applikációját

Szentkirályi: Soha nem volt még ilyen fontos, hogy ellenálljunk a háborúnak

Orbán Viktor: aki biztonságos karácsonyi utazási célpontot keres, jöjjön Magyarországra

Nagy Károly: Magyar Pétert idegesíti, hogy nem tudott életképes jelölteket kiállítani

Tisza-szigetes előadó állt ki a háború folytatása mellett

Menczer: minden aláírás erőt ad a miniszterelnöknek Brüsszelben

Orbán Viktor 5 pontban válaszolt Ursula von der Leyen levelére

Takács Péter: folytatódik a tiszás szürreality

Már csak 39 nap és életbe lépnek az újabb családi adócsökkentések

Megvan, hogy mikor tartja kongresszusát a Fidesz - videó

Menczer: Zelenszkij nemet mondott a Budapesti Békecsúcsra!

Szentkirályi: töltse ki, ha nem szeretné, hogy a magyarok pénzét Kijevben húzzák le az aranybudin





