
Megölte volt barátnője anyját egy férfi, az egész családra rátámadt
Tartalomkészítés közben ért a végzete egy fiatal influenszert vasárnap Spanyolországban – írta a Telemadrid.
A 26 éves brit férfi 24 éves társával a Talavera de la Reina melletti La Mancha hídhoz utazott a hétvégén. A két kiránduló célja az volt, hogy felmásszanak az építményre, és videókat készítsenek.
Az események azonban rendkívül szerencsétlen fordulatot vettek, és az idősebb turista lezuhant a 192 méter magas hídról, és életét vesztette.
A helyi önkormányzat elmondása szerint a hatalmas objektumra tilos felmászni, és ezt jelzik is, a brit fiatalok azonban figyelmen kívül hagyták azt.

Megölte volt barátnője anyját egy férfi, az egész családra rátámadt

Iskolabusz ütközött vonattal, többen meghaltak Belgiumban - videóval

Holtan találtak egy 11 éves fiút, törölköző volt a nyakára kötve

Megölte testvérét, megette a szemgolyóját, majd öngyilkos lett

Tömegverekedésbe torkollott egy folyóparti konfliktus, különleges egységeket is riasztottak

Iskola előtt összeesett egy diák, azonnal meghalt

Siklóernyőst gázolt egy repülő, videón a baleset

Holtan találták meg a boszniai Visocica-hegységben eltűnt horvát hegymászót

Mérgező azbesztfüst miatt zártak be az iskolákat

Elektronikus zavarással megbénították a brit védelmi miniszter repülőgépének navigációs rendszerét az orosz határ közelében

Garázsba csapódott egy autós Kisrebrán, videón a brutális baleset

Kisiklott és épületnek ütközött egy villamos Belgrádban