
Lélegzetelállító ruhakölteményekben tündököltek a TV2 műsorvezetői, egy divatmagazin címlapján is helytállnának
Birtokba vették a kifutót.
Tenyek.hu 2024. december 18., szerda 14:57
Így még talán sosem láthatták a TV2 műsorvezetőit, mint a The Blush divatbemutatóján. A csatorna csinos képernyősei egymás után vonultak végig a vörös szőnyegen, ahol szebbnél szebb ruhakölteményekben láthatta őket a közönség.
A nagyszabású rendezvényen Szűcs Erika idei utolsó kollekcióját mutatták be.
Szerettünk volna egy letisztult karácsonyi kollekciót csinálni, ami különleges alapanyagokban, különleges kellékekben, és a hölgyek tudnak benne tündökölni akár egy vacsorán, akár egy szilveszteri partyn, akár később is kitudják venni a szekrényből
– nyilatkozta a Tények Plusz stábjának a tervező, a divatmárka tulajdonosa.
Orosz Barbara kiemelte, a TV2 munkatársainak mindig hatalmas élmény egy ilyen alkalom, amit egyfajta csapatépítő tréningnek is tekintenek.
Nem sokat találkozunk bent, mert váltjuk egymást általában
– fogalmazott.
A Mokka másik házigazdája, Iszak Eszter is jelen volt a kifutón, és ugyancsak emlékezetesnek értékelte az estét.
Marsi Anikó elárulta, legbelül tartott a divatbemutatótól, ám végül sikerült leküzdenie félelmeit, és végül kiélvezte az este minden pillanatát.
Műsorvezetőtársán, Vitányi Juditon szintén az izgalom lett úrrá az esemény előtt, hiszen először vett részt hasonló vonuláson. Egyedül ő viselt nadrágot a tévések közül, ami – mint mondta – biztonságérzetet jelentett számára.
A Tények hírolvasóinak sorából Andor Éva sem maradhatott ki, aki saját meglátása szerint egy kifejezetten ünnepi darabot viselhetett, ami ráadásul a karácsonyhoz is valamilyen módon kapcsolódott.
Brockhauser Barbara, a TV2 meteorológusa különleges helyzetben volt, ugyanis újra a kifutón találta magát közel tíz évvel aktív modellkarrierje befejezése után.
+Ez is érdekelheti

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát











