
Az egyik űrhajós egészségi állapota miatt korábban tér vissza a Crew-11 legénysége a Nemzetközi Űrállomásról
Átmenetileg felfüggesztettek egy tanárt, miután pikáns tartalmakat talált róla néhány diák az interneten – írta szombaton a Daily Star.
Brianna Coppage-t szerdán hívatta be és küldte szabadságra az amerikai Missouri államban működő St. Clair középiskola vezetősége. Hivatalosan nem bocsátotta el őt az intézmény, azonban a különböző számítógépes programokhoz elvették a hozzáférését, így nem valószínű, hogy lenne visszaút a számára.
A 28 éves nő Brinley Love néven regisztrált különböző felnőtt weboldalakra, ahol pénzért árult magáról erotikus tartalmakat.
Végül nem várt helyről próbáltak segíteni rajta. Egyik volt diákjának nagynénje ugyanis petíciót indított, hogy megmentsék a pedagógus pályafutását.

Fotó: brinleylovexxx/Twitter
A kezdeményezés mellé állók szerint normálisnak kellene lennie, hogy a tanároknak is van magánéletük, illetve megértéssel vannak aziránt, hogy Brianna csak egy kis mellékest szeretett volna megkeresni. A tanárnőnek az iskolai fizetésén felül havonta 8 és 10 ezer dollár között, azaz 3 millió forint körül mozgott a havi bevétele a „délutáni foglalkozásnak” köszönhetően.
Brianna Coppage egy interjúban elmondta, olyan volt, mintha mindig egy felhő lebegett volna a feje felett, és sosem tudta, mikor talál rá valaki a videókra.
Úgy véli, az után bukhatott le, hogy nemrég a férjével együtt két pornósztárral szerepeltek egy filmben.

Az egyik űrhajós egészségi állapota miatt korábban tér vissza a Crew-11 legénysége a Nemzetközi Űrállomásról

Katasztrofális tűz tombol Ausztrália délkeleti részén

Dermesztő reggel: holttestet találtak egy óvodánál

Életre szóló sérüléseket szenvedett egy 15 éves fiú, súlyos baleset történt szilveszterkor

Halálos áldozatokkal járó lövöldözés volt egy mormon templom parkolójában Salt Lake Cityben

Európa-szerte káoszt és közlekedési fennakadást okoz a hó

Zelenszkij: egy erős, jól felszerelt, 800 ezres hadsereg a legfőbb biztonsági garancia

Terrortámadás miatt több mint 45 ezer háztartásban nincs áram

Giorgia Meloni „szélsőjobboldali” politikus lett az ukrán sajtóban, miután közölte, nem küldenek katonákat Ukrajnába

Macron és Starmer katonai támaszpontokat létesítene Ukrajnában – Moszkva eszkalációt lát a tervben

Washington nem csatlakozott az európai háborúpárti elit eszkalációs szándéknyilatkozatához

Havazás okoz fennakadást a belgiumi és a holland légiközlekedésben