
Ruszin-Szendi ismét elszólta magát: Ha nem győznek, magyarokra támadnának + videó
„Azt javasoljuk, hogy ennek érdekében a kormány és a főváros közösen kezdeményezze a lakhatási célú operatív programok felülvizsgálatát és új terv keretében, a pénzt fordítsuk kollégiumi férőhelyek bővítésére és megfizethető szolgálati lakások kialakítására" - írta Facebook-oldalán Szentkirályi Alexandra.
2019-ben Karácsony Gergely, lakásügynökséget ígért, amit a 2024-ig nem sikerült felállítani. Végül, a kampány kezdetére összetákolták a Fővárosi Lakásügynökséget, ami egy totális kudarc.
Karácsonyék ügynöksége a lakhatási válságot nem képes megoldani, cserébe minden egyes nap csak viszi a pénzt a kasszából. A 140 ezer budapesti bérelt lakásból, fél év alatt, mindössze két tucatot sikerült bevonni a programba. Ez az eredmény gyakorlatilag a nullával egyenértékű - fogalmazott.
Ezért javasoljuk, hogy a pénzégető lakásügynökség helyett, a lakhatási célú fejlesztésekre tervezett közel 20 milliárd forintos uniós forrást inkább fordítsuk hasznos fejlesztésekre. Ezt a pénzt irányítsuk át olyan lakhatási program finanszírozására, ami érzékelhető módon képes enyhíteni a lakhatási válságot
- hangsúlyozta.
A címlapfotó illusztráció: MTI/ Balogh Zoltán

Ruszin-Szendi ismét elszólta magát: Ha nem győznek, magyarokra támadnának + videó

Magyar Péter belelépett a Fidesz csapdájába

Orbán Viktor: Már több mint hetven magyar áldozata van az ukrajnai háborúnak

Magyar Péter ismét hazugságot terjeszt, miközben az ő néppárti főnökei készülnek a háborúra

Bóka János: Brüsszel újra támadást indított Magyarország ellen

Menczer Tamás: Ez az öt pont mindent megmagyaráz

Kocsis Máté megmutatta a tiszás köpönyegforgatás iskolapéldáját

Brüsszel az ukránok miatt bíróság elé állítaná Magyarországot, Lengyelországot és Szlovákiát

Szentkirályi Alexandra: Magyar Péter a képmutatás élő szobra

Nyitrai Zsolt: siketek és nagyothallók számára is akadálymentes a nemzeti konzultáció

Tizennegyedik havi nyugdíj a tiszás nyugdíjcsökkentéssel szemben - a kormányt és kihívóját egy világ választja el ebben is

Vizsgálat indul a Strabag ellen Ausztriában, amiért beleavatkozott a magyar választásokba