Kucsera Gáborék teljesen kiakadtak Sipos F. Tamásra: „A megnyilvánulása nem elfogadható számunkra”

A világbajnok, valamint az olimpiai ezüstérmes kajakozók szerint a zenész átlépett egy határt azzal, hogy a másik csapattal összefogva támadták meg őket, emellett pedig tiszteletlenül is bántak ellenfelükkel.

Napról napra egyre több a feszültség az Ázsia Expressz versenyzői között, a harmadik hétre pedig már a csapatok közötti szövetségek is egyre erősebben kezdenek kialakulni. A szerda esti adásban éppen az összefogás miatt robbant ki a vita néhány pár között, a medálért és a segítségért folytatott küzdelem során ugyanis Kucsera Gábort és Tóth Dávidot a másik két pár közös erővel hátráltatta. A sportolók a csütörtöki Mokkában elárulták, hogy nem az ellenfelek szövetsége jelentett gondot, hanem Sipos F. Tamás megnyilvánulása, ő ugyanis szemmel láthatóan fokozta az indulatokat azáltal, hogy minden hiba alkalmával a kárukra örvendett.

A megnyilvánulásuk nem elfogadható számunkra, főleg az, ahogy lereagált mondjuk egy-egy sikertelen lövést. Ugye az volt, hogy dobozokat kellett lelőni, és igazából a Sipi faternek a megnyilvánulásai voltak azok, amik nem annyira tetszettek nekünk 

– árulta el a Mokkában Tóth Dávid, majd hozzátette, ők Pető Brúnóval és Kempf Zozóval nem a többieket hátráltatták, hanem egymást segítették.  

Ázsia Expressz - Felfedezzük Amerikát hétköznaponként 19.55-től a TV2-n!

2023. október 26. 16:30
Több mint 67 év börtönbüntetésre ítélt az egyesült államokbeli Colorado bírósága egy gambiai katonát, aki a vád szer...
Éles diplomáciai feszültség alakult ki Franciaország és Olaszország között, miután Matteo Salvini olasz minisztereln...
Kocsis Máté szerint „a brüsszelita MANöken teljesen elvesztette a fonalat a kamuzásban. Kár folytatnod a blöffölést,...
Migránsellenes tüntetések söpörnek végig az Egyesült Királyságon: Liverpooltól Bristolon át Newcastle-ig tiltakoznak...
Az ukrán zászló napján Európa-szerte kiemelt figyelmet kapott a háború sújtotta ország szimbóluma. Von der Leyen leg...
Az ukrán elnök és csapata a hírek szerint abban bízik, hogy Magyarországon kormányváltás lesz. Zelenszkijék úgy látj...
Az európaiak utazási kedve ezen a nyáron sem lankadt, százmilliók keltek útra, és a népszerű mediterrán célpontok me...
Egy politikailag motivált, ostoba döntés, amelyet a végtelenségig próbálnak finomítani, ahelyett, hogy visszamennénk...