
Így rántaná be Európát a háborúba Zelenszkij – és mi a tét Magyarország számára?
A két méter hosszú, sósvízi krokodil hétfőn harapta meg a karján és a hátán a 67 éves férfit, akit még a helyszínen elsősegélyben részesített egy szolgálaton kívüli rendőr és egy ápoló, mielőtt a közeli kórházba vitték volna.
A férfi súlyos, de nem életveszélyes sérüléseket szenvedett, ellátása után átszállították a Darwini Királyi Kórházba.
A helyi hatóságok közölték, hogy Wangi Falls környékét mindaddig lezárják a közönség elől, amíg biztonságosnak nem ítélik.

Fotó: Northern Territory Parks and Wildlife hivatalos Facebook-oldala
Idén ez már a negyedik krokodiltámadás volt az Északi Területen, szerencsére egyik sem volt végzetes.
Az Északi Terület vizeiből több mint 160 krokodilt költöztettek el, köztük egy több mint 3 méteres példányt Wangi Fallsból januárban.
Forrás: MTI

Így rántaná be Európát a háborúba Zelenszkij – és mi a tét Magyarország számára?

Beismerték az ukránok: politikai döntés, hogy nem állítják helyre a kőolajszállítást Magyarország irányába

Zelenszkij még 3 évig háborúzna

Ausztriában halálos áldozata is van a zordra fordult téli időjárásnak, Szlovéniában áramkimaradásokat okozott a hóesés

Életét vesztette két magyar munkás egy ausztriai munkahelyi balesetben

Földomlásban többen meghaltak egy dél-afrikai gyémántbányában

Kizuhant egy társasház hetedik emeletéről egy fiatal, szörnyű esetről érkezett hír

Beszakadt a Bajkál-tó jege egy csoport kínai turista alatt, többen meghaltak

Kiszivárgott az ukránok terve: Zelenszkij még évekig háborúzna

Kényszersorozás: Zelenszkij emberrablói bármit megtehetnek + videó

Szívszorító felvétel egy kárpátaljai édesanyáról, aki 37 éves fiát vesztette el a háborúban + videó

Késsel fenyegette meg lány osztálytársait egy fiú