
Meghalt kilenc újszülött egy szülőotthonban, nyomoznak a hatóságok
A hatóságok szerint a három 18 éves Colorado állambeli fiatal áll egy április 19-i haláleset mögött. Az áldozatot, a 20 éves Alexa Bartell-t betört szélvédőjű autójában holtan találták hozzátartozói, miután lehajtott az autóútról. Halálát egy kő okozta, amelyet az autó szélvédőjére hajítottak - közölte a helyi rendőrhatóság szóvivője. Hozzátette, hogy a fiatalokat szándékos emberöléssel vádolják, de ezek valószínűleg újabb vádakkal egészülnek ki.
A nyomozás alapján a 3 fiatal további, legkevesebb hét esettel hozható összefüggésbe azon az éjszakán, amikor a fiatal nő meghalt, két autó sofőrje könnyebb sérüléseket szenvedett.
A hatóságok közlése szerint a tettesek április 19-én a késő esti órákban Denvertől északnyugatra 10-15 centiméter átmérőjű, mintegy 1,5-2,5 kilogramm súlyú köveket kezdtek dobálni közlekedő autókra. A nyomozók mobiltelefon-cellainformációk, valamint lakossági bejelentések alapján jutottak a gyanúsított fiatalok nyomára, akiket otthonukban vettek őrizetbe szerdára virradóra - közölte a hatóság.
Forrás: MTI

Meghalt kilenc újszülött egy szülőotthonban, nyomoznak a hatóságok

Alvó kislánnyal együtt loptak el egy autót - videóval

Halálra fagyott a híres vízesésnél egy férfi

Halott feleségével akart repülőre szállni egy férfi

Kiderült, miért lopott emberi maradványokat a temetői rém

Repülőtereket zártak be és járatokat töröltek Európa szerte a jegesedés miatt

A NATO nyíltan a háború útján, Magyarország továbbra is ellenáll

Háborúk és veszélyek korába léptünk – kiküldték az első sorkatonai behívóleveleket Horvátországban

Afrikai migránsok vertek félholtra egy férfit Rómában

Temetői rém: több mint száz emberi maradványt lopott

Még mindig akadozik a vasúti közlekedés Németországban a téli vihar után

Életet követelt a vihar Nagy-Britanniában, százezrek maradtak áram nélkül Franciaországban