
Villámárvizekben több ember meghalt Marokkóban
Azzal vádolják a királyi palotát, hogy félrevezették a nyilvánosságot. II. Erzsébet észak-írországi látogatásának utolsó pillanatban történő elhalasztását követően szerdán a palota kommunikációs csapata azt nyilatkozta, hogy őfelsége Windsor-ban tartózkodik.
24 órával később, csütörtök este azonban a The Sun tudomást szerzett róla, hogy a királynő az éjszakát nem a Windsor-kastélyban töltötte, hanem a King Edward VII. nevű magánkórházban.
A Buckingham-palota utólag megerősítette a hírt, hogy a királynő valóban kórházba került, hogy néhány rutin vizsgálatot elvégezzenek. Mivel a vizsgálatok sokáig elhúzódtak, az a döntés született, hogy II. Erzsébet bent tölti az éjszakát is.
A királynő reggel elhagyta a kórházat és a palota állítása szerint remekül van.
II. Erzsébet kórházi tartózkodását vélhetően azért próbálta titokban tartani az udvar, hogy megkíméljék a királynőt az egészségi állapotát érintő téves feltételezésektől és pletykáktól.
Címlapfotó: Facebook/The Royal Family

Villámárvizekben több ember meghalt Marokkóban

Két magyar áldozata is van az ausztráliai terrortámadásnak

Állatkerti horror: Félelmetes eset történt a kifutón

Apa és fia követte el Ausztrália harminc éve legsúlyosabb terrortámadását

Egy magyar is meghalt a Sydney-ben történt terrortámadásban, kiderült, ki az áldozat

Adományt gyűjtött halott gyerekének – emberöléssel vádolják

Megölte gyermekei anyját, majd napokig bevásárlókocsiban tologatta a testét

Brutális felvételek kerültek elő az ausztrál terrortámadásról - videóval

Felgyújtották a feldíszített fenyőfát a városközpontban

Durva, zsidók elleni terrortámadás történt, sokakat agyonlőttek

Tavaly Németország még hevesen ellenezte az orosz vagyon elkobzását

Párizs retteg, lemondta a szilveszteri ünnepséget – intő jel Európa számára


