
Magyar Péter: közös jelszavunk az önmérséklet
– Hihetetlen, de a hülyeségvonaton nincsen fék! – írta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője közösségi oldalán. A kormánypárti politikus hozzáfűzte:
Manfred Weber az Európai Néppárttal és Magyar Péterékkel megszavaztatta, hogy a háborúban álló Ukrajnát még jobban kell támogatni, és oda kell irányítani még több pénzt.
– Persze a tiszás képviselők közül egyik sem kérdezte meg a helyszínen, hogy esetleg talán nem lenne-e jobb ötlet, ha inkább az európai országokat támogatnák ahelyett, hogy kifosztják őket. Az unió gazdasága romokban, de talicskázzák a lóvét Ukrajnába. Szuper. Nagy segítség ez a magyar családoknak – jegyezte meg Kocsis Máté.
Forrás: Magyar Nemzet / Nyitókép: MTI/Katona Tibor

Magyar Péter: közös jelszavunk az önmérséklet

Lemond Lázár János a teniszszövetségi elnöki posztjáról

Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben

Vizsgálóbizottságokat állíthat fel, elkezdi az alaptörvény-módosítás vitáját a parlament

Forsthoffer Ágnes együttérzését fejezte ki a MOL tiszaújvárosi üzemében történt baleset áldozata családjának

Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról

Magyar Péter: erős közép-európai régióra van szükség az erős Európához

Magyar Péter miniszterelnök-helyettesnek nevezte ki Ruff Bálint minisztert

Kinevezte a közigazgatási államtitkárokat Sulyok Tamás

Magyar Péter: a kegyelmi ügy dokumentumaiból kiderül, hogy Varga Judit nem támogatta K. Endre kegyelmét

Magyar Péter távozásra szólította fel a Kúria elnökét

Kelemen Ágnes környezetgazdász lesz a vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkár