
Oszló holttestekre bukkantak egy temetkezési vállalatnál, nem hűtötték őket
Megmakacsolta magát egy négyéves kisfiú csütörtökön reggel a romániai Ploieşti-ben, és egész egyszerűen úgy döntött, hogy nem engedi be szüleit a bejárati ajtón – számolt be az Observatorul Prahovean.
Szinte egy pillanat alatt megtörtént a baj, ugyanis a felnőttek csak pár másodpercre szaladtak ki valamiért a társasház lépcsőházába. A gyerek észrevette, hogy tárva-nyitva van az ajtó, és több sem kellett neki. Bezárkózott, és semmilyen kérésnek nem engedelmeskedett.
Megrémült szüleinek nem maradt más választásuk, tárcsázták a segélyhívót, és egy tűzoltóegységet irányítottak a helyszínre.
A szakemberek az erkély ablakán keresztül jutottak be a harmadik emeleti lakásba. A gyerek állítólag nem rémült meg a tűzoltók érkezésétől, csendben rajzfilmet nézett a tévében.

Oszló holttestekre bukkantak egy temetkezési vállalatnál, nem hűtötték őket

Brit védelmi miniszter: Európának fel kell készülnie a háborúra

Bevásárlóközpont pelenkázójában késeltek meg egy nőt

Megölte 4 éves kisfiát egy nő, mert még nem volt szobatiszta

Észtország is háborúra készül – 12 hónapra bővíti a sorkatonaság idejét

Brüsszel radikális tervet javasol: Ukrajna már 2027 január 1-jén az EU tagja lehet

Altatásban lévő betegeket erőszakolt meg egy kórházi ápoló

Német vezérőrnagy a sorkatonaság mellett 48 órás munkahetet javasol

Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai nőnél

Horror egy német karácsonyi vásáron: hátba szúrtak egy 16 éves fiút

Tízezreket evakuálnak Washington államban a heves esőzés okozta árvizek miatt

Újabb erős földrengés rázta meg Japán északkeleti régióját