
Adományt gyűjtött halott gyerekének – emberöléssel vádolják
Pietro Formis, az olasz származású vadfotós óriási elismerést kapott a napokban, ugyanis jelölték az Év vadfotósa versenyen – írta meg a BBC.
A tehetséges férfi elárulta, hogy általában nem küldi be a fotóit versenyekre, ám legutóbbi alkotása annyira tetszett neki, úgy vélte, ezt a világnak is látnia kell.
Pietro ugyanis egy vízesésben kirajzolódott arcot kapott el, mely többeket egy ragadozó halfajtára, másokat pedig egy kísérteties szellemre emlékeztet.
A vadfotós öröme nagyobb, mint valaha, már izgatottan várja a díjátadót, melyre október 10-én kerül sor.
Nagyon boldog vagyok, és számolom a napokat a díjátadó ceremóniáig. Azt hiszem, látni fogom a legtöbb – mondhatom – kollégámat, de ők a példaképeim és ez pedig a fotózás csúcsa, szóval nem tudom leírni, mennyire boldog vagyok
– mondta az olasz tehetség.
Az angliai Természettudományi Múzeum éves kiállítása – amelyre a pályázatra benevezett alkotások közül 100 fotót válogatnak össze – október 13-án nyílik meg, majd szokás szerint világ körüli útra indul.
A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

Adományt gyűjtött halott gyerekének – emberöléssel vádolják

Megölte gyermekei anyját, majd napokig bevásárlókocsiban tologatta a testét

Brutális felvételek kerültek elő az ausztrál terrortámadásról - videóval

Felgyújtották a feldíszített fenyőfát a városközpontban

Durva, zsidók elleni terrortámadás történt, sokakat agyonlőttek

Tavaly Németország még hevesen ellenezte az orosz vagyon elkobzását

Párizs retteg, lemondta a szilveszteri ünnepséget – intő jel Európa számára

A Guardian szerint Európa jövője a bevándorláson múlik, nem azon, hogy megállítsák

Merényletet terveztek egy adventi vásáron, elfogtak öt férfit

Oszló holttestekre bukkantak egy temetkezési vállalatnál, nem hűtötték őket

Brit védelmi miniszter: Európának fel kell készülnie a háborúra

Bevásárlóközpont pelenkázójában késeltek meg egy nőt