Kinevették a rendőrök a „késes támadót”, erősítéssel rohamozták meg a hotelt Voldemort után

A felfegyverkezett egységet kétségbeesett vendégek riasztották.

Egy késes támadóhoz riasztották a rendőrséget vasárnap reggel az angliai Enderby egyik hoteléhez, a kétségbeesett vendégek bejelentése szerint a férfinél egy nagy szúróeszközzel hadonászik a liftek környékén – számolt be az esetről hétfőn a Guardian. Az egyenruhások nagy erőkkel, felfegyverkezve vonultak ki a helyszínre, ám amikor meglátták az „elkövetőt”, nem bírták ki nevetés nélkül. A férfi ugyanis egy Harry Potter rajongó volt, aki egy fából készült varázspálcát szorongatott a markában.

A riasztások után kivonultunk, majd megállapítottuk, hogy egy Harry Potter rajongóval állunk szemben, aki a varázspálcáját hordta magával. Szerencsére személyi sérülés nem történt, és Voldemortnak nyomát sem találtuk

– írta a helyi rendőrség néhány órával az eset után közösségi oldalán.


A környéken egyébként egy kertészeti központ hétvégén éppen Harry Potter témájú délutáni teázást tartott. Azt nem tudni, hogy a rajongó oda tartott-e aznap, vagy csak pihenni ment a hotelbe, mindenesetre izgalmas perceket okozott a vendégeknek és a rendőröknek is egyaránt.

A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

2024. február 13. 19:31
A 2025-ös nyári televíziós nézettségi verseny egyértelmű győztesei a TV2 hírműsorai és reggeli infotainment produkci...
Eltörölné a családi adókedvezményt a Tisza Párt, és jelentős adóemelést is tervez. Magyar Péterék visszahoznánk a há...
A becsapódás erejétől még a motor is kiszakadt a kocsiból.
KEGYETLEN - Baltával, vascsővel és karddal is bántalmazta a feleségét egy férfi Mezőkövesden, napokig verte féltéken...
Vascsővel, kalapáccsal, baltával és karddal verte rendszeresen a feleségét egy mezőkövesdi férfi. A nőt többször le ...
Életveszélyesen megsérült egy 13 éves kislány, amikor elesett rollerezés közben Kaposváron a minap. A balesetről vid...
időjárás-jelentés, 2025. augusztus 27., szerda reggel