
Izraeli fegyvergyár elleni támadás: válságstábot hívtak össze Csehországban + videó
Azt álmodta, hogy él, ezért kiásta halott barátját egy férfi a romániai Szucsáva megyében. A Verești községben szolgáló pap kedden reggel – miután a rokonoktól tudomást szerzett – értesítette a rendőrséget, hogy a falu temetőjében egy sírt meggyaláztak – fogalmazott a Digi24.
A nyughely fel volt ásva, a koporsó fedele nyitva volt, a rejtély azonban hamar megoldódott.
Az egyenruhások eljutottak egy szomszédos településen élő 45 éves férfihez, aki azonnal beismerte tettét.
Elmondta, március 28-án ott volt barátja temetésén, akivel mindketten az Úr Hadserege nevű román ortodox mozgalom szimpatizánsai voltak. Ezt követően egyik éjszaka Viorel testvérről álmodott, a látomást pedig úgy értelmezte, hogy a férfi mégis életben van.
Így fogta magát, és az éjszaka közepén kiment a temetőbe, majd ásni kezdett, sőt, miután kihantolta barátját, még a hozzátartozóinak is elújságolta, hogy Viorel „feltámadt”.
A rendőrség büntetőeljárást indított az ügyben, a férfit pedig pszichiátriai osztályra szállították kivizsgálásra.

Izraeli fegyvergyár elleni támadás: válságstábot hívtak össze Csehországban + videó

Terrortámadás Csehországban: már Közép-Európába is elért az illegális migráció hatása, amit eddig csak Nyugat-Európában láttunk

Terrortámadás történt Csehországban: felgyújtottak egy Izraelhez köthető fegyvergyárat

Életét vesztette egy olasz hegymászó a Mont Blanc-on

A gyártó szerint váratlan, heves szélroham okozta a halálos áldozattal járó szerdai drótkötélpálya-balesetet Svájcban

Tűz ütött ki egy autóalkatrész-gyárban Dél-Koreában, sokan megsérültek

Meloni azt mondta az uniós vezetőknek, hogy megérti Orbán Viktor ukrajnai álláspontját

Éheztették és kutyapórázon tartották kislányukat

Kaja Kallas kijelentette, Brüsszel azon dolgozik, hogyan tudják kierőszakolni Magyarországból a 90 milliárdos hadikölcsön jóváhagyását

Többen meghaltak egy épülettűzben az indiai fővárosban

Hátborzongató gyilkosság: Döbbenet, hova vezetett a fiatalkorú gyanúsított első útja

Lezuhant egy svájci sífelvonó kabinja - videóval