Kigyulladt elektromos roller miatt halt meg egy 9 éves kisfiú

Lángra kapott egy elektromos roller akkumlátora, ami végül tragédiához vezetett.

 

A tragédia szerda hajnalban történt. Egy 9 éves fiú, Remi Miguel Gomez Hernandez életét vesztette, amikor tűz ütött ki egy három emeletes lakóépületben, New York - ban. A család az elektromos roller akkumlátorát az alagsorban töltötte, ami túlmelegedett és felrobbant.

Az alagsorból a tűz átterjedt a felsőbb szintekre is. A család többi tagja az alagsorban tartózkodott és sikerült egy hátsó ajtón kimenekülniük az épületből. A 9 éves Remi szobája azonban túl közel volt a tűz gócpontjához, így az gyorsan lángba borult. Az édesapa komoly égési sérüléseket szenvedett, amikor megpróbálta kimenteni gyermekét az égő lakásból, de ő se és a tűzoltók se jártak sikerrel.

Daniel Nigro felhívta a figyelmet, hogy az elektromos rollerek akkumlátorát tilos őrizetlenül hagyni töltés közben. Ugyanis nagy a veszélye annak, hogy azok töltés során túlmelegednek, majd felrobbannak, ahogyan az legutóbb is történt.

2021. szeptember 02. 13:33
A Tisza Párt gazdasági kabinetjének adóemelési terveire Szalai Piroska miniszterelnöki főtanácsadó közösségi oldalán...
Hiába tett meg mindent a nyáron Magyar Péter, hiába az országjárás, nem tudta növelni táborát. A Fidesz digitális ho...
Tímea először megrémült, majd szakemberhez fordult.
Ismét egy kamera buktatta le a perverz férfit.
Vascsővel, kalapáccsal, baltával és karddal verte rendszeresen a feleségét egy mezőkövesdi férfi. A nőt többször le ...
VÉRFAGYASZTÓ - Brutális gázolás Budapesten, rendőrök elől menekülő férfit ütöttek el, métereket repült a levegőben, ...
Sürgősségi műtétre volt szükségük az átvert betegeknek.
ARCCAL A BETONBA! - Videón a brutális rollerbaleset, életveszélyesen megsérült egy 13 éves kislány, miután elesett a...
family
Senki sem tudja, hogy pontosan miből él, mit csinál napközben és mit éjszaka, milyen az élete valójában Pumped Gabon...
family