
Letartóztatták az anyát, miután a szekrényből előkerült lányának a holtteste
A 22 éves izraeli férfi elleni halálos terrortámadást a Gús Ecioni csomópontnál, Ciszjordánia középső részén, egy élelmiszeráruháznál követték el. Az IDF tájékoztatása szerint a két palesztin támadó tüzet nyitott, majd késsel próbált rátámadni a környéken tartózkodó civilekre a helyi bevásárlóközpont közelében. A támadókat a helyszínen agyonlőtték.
Az izraeli mentőszolgálat vezetője, Eli Bin elmondta, hogy jelenleg nem lehet egyértelműen megállapítani, ki adta le a halálos lövéseket. A sebesült áldozatot, aki a parkolóban, eszméletlenül és életjeleket nem mutatva feküdt, már nem tudták újraéleszteni - közölte a mentőszolgálat egyik mentőse.

A fotó illusztráció: Shutterstock
A támadók a Hebronhoz közeli Halhul faluból érkeztek. Az izraeli hadsereg körbezárta a falut és átfogó biztonsági műveletet indított az eset kivizsgálására. Egy katona és egy civil lőtte le a támadókat. A hadsereg, a Sin Bét belbiztonsági szolgálat és a rendőrség egységei átfésülik a környéket.

Letartóztatták az anyát, miután a szekrényből előkerült lányának a holtteste

Megkötözte, autóba tuszkolta, majd felgyújtotta volt főnökét barátnője segítségével

Izraeli fegyvergyár elleni támadás: válságstábot hívtak össze Csehországban + videó

Terrortámadás Csehországban: már Közép-Európába is elért az illegális migráció hatása, amit eddig csak Nyugat-Európában láttunk

Terrortámadás történt Csehországban: felgyújtottak egy Izraelhez köthető fegyvergyárat

Életét vesztette egy olasz hegymászó a Mont Blanc-on

A gyártó szerint váratlan, heves szélroham okozta a halálos áldozattal járó szerdai drótkötélpálya-balesetet Svájcban

Tűz ütött ki egy autóalkatrész-gyárban Dél-Koreában, sokan megsérültek

Meloni azt mondta az uniós vezetőknek, hogy megérti Orbán Viktor ukrajnai álláspontját

Éheztették és kutyapórázon tartották kislányukat

Kaja Kallas kijelentette, Brüsszel azon dolgozik, hogyan tudják kierőszakolni Magyarországból a 90 milliárdos hadikölcsön jóváhagyását

Többen meghaltak egy épülettűzben az indiai fővárosban