Két napja szabadult, máris gyilkolt a klub előtt egy 33 éves férfi

Tagadja, hogy köze lenne a történtekhez.

Mindössze két nappal börtönből való szabadulása után gyilkolt egy 33 éves férfi az amerikai Indianapolisban – számolt be hétvégén a Fox News.

Szemtanúk szerint a későbbi áldozat egy társaságban kirobbant vitát próbált meg elsimítani egy vendéglátóhelynél. Felipe Maguellal ekkor beült a terepjárójába, majd a tömeg felé hajtott, és halálra gázolta a békítő férfit.

Fotó: indianapolisi rendőrség

Maguellal egy héttel az eset előtt egy klub előtt fegyverrel végigkergette a parkolón egy autó sofőrjét, majd könyökön lőtte. Az áldozat túlélte, sőt, maga vezetett el a kórházig.

A férfit elfogták, és óvadékját eredetileg 100 ezer dollárban állapították meg a hatóságok – ugyanis egy másik megyében is folyamatban van ellene büntetőeljárás –, ám később ismeretlen okból 15 ezer dollárra csökkentették azt, így a lövöldöző szabadult a rácsok mögül.

Felipe Maguellalt most már emberöléssel is gyanúsítják, de tagadja, hogy bármi köze lenne a történtekhez.

2024. október 28. 12:34
A Békemenet sikeresebb és Orbán Viktor mondanivalója népszerűbb volt, mint kihívójáé – ismertette legújabb felmérésé...
Magyarországon a kormány egyedülálló családtámogatási rendszert épített ki az elmúlt években, több mint harmincféle ...
Fontos látogatáson vesz részt a magyar miniszterelnök hétfőn. Orbán Viktor XIV. Leó pápával és Giorgia Meloni olasz ...
Ha az Európai Unió Putyin letartóztatásáról beszél, azzal nem lehet véget vetni az orosz–ukrán háborúnak. Területi e...
Még a miniszterelnök édesanyja is kinevette Hadházy Ákost, amiért azt feltételezi, hogy a fia zebrákat tart Hatvanpu...
Megdöbbentő videón, ahogy az autópályára zuhant egy mentőhelikopter Sacramentóban, az Egyesült Államokban. Csak a sz...
Menekülés közben a párizsi reptéren fogták el a Louvre egyik ékszertolvaját. A férfi Algériába akart menekülni, azót...
Felhőszakadás és heves jégeső csapott le szombaton sok helyen az országban. Bugyi és Albertirsa utcái kifehéredtek a...
Vonaton fosztotta ki az áldozatát egy rabló Miskolcnál, azzal fenyegette az utast, hogy megkéseli, ha nem adja oda n...