
Egy 21 éves férfi megfojtotta barátnőjét, egyéves kislányát pedig tóba dobta
Daganatot diagnosztizáltak Katalin walesi hercegnénél – derült ki a Kensington-palota pénteki videóüzenetéből. Hozzátéve, hogy már el is kezdődött a kemoterápiás kezelése.
Maga Katalin hercegné beszél a videóban sokkoló diagnózisról. Kifejtve, hogy már február végén kemoterápiás kezelést kapott, most pedig pozitívan tekint a jövőbe és a gyógyulására. Kiemelte, hogy jól érzi magát és napról napra erősebb.
Kitért arra is, hogy Vilmos herceggel igyekeznek mindent megtenni azért, hogy a családuk érdekében megőrizzék magánszférájukat és teljes mértékben a felépülésre koncentrál.
Zárásként még hozzátette, hogy mindenkivel együttérez, aki hasonló betegséggel küzd, és hangsúlyozta, hogy senki se veszítse el a reményt.

Egy 21 éves férfi megfojtotta barátnőjét, egyéves kislányát pedig tóba dobta

Rémálom a társkeresőn: elcsábította majd megölte áldozatait

Wc-ben szülte meg babáját, majd hagyta meghalni egy 20 éves lány

Robert Fico: Szlovákia kész blokkolni az Ukrajnának szánt háborús kölcsönt, ha szükséges

Brüsszelig érhetnek az ukrán aranykonvoj-ügy szálai

Ukrán katona kijelentette: Ukrajnának el kell foglalnia Magyarországot és másodrangú állampolgárokká kell tennie a magyarokat

Videó: sztriptízt rendeltek a diákok a tanáruknak egy katolikus iskolában

Újabb hír jött a több mint egy évtizede rejtélyesen eltűnt maláj repülő ügyében

Megtörtént az első terrorcselekmény a közeli-keleti háború miatt

Két holttestet találtak egy pozsonyi lakásban, egy házaspár az áldozat

120 ezer katonát küldenének Magyarországra az ukránok, hogy becsomagolnák az összes férfit

Orbán Viktor reagált Zelenszkij halálos fenyegetésére + videó