
Százezrével veszik nyoma fegyvereknek Ukrajnában, a háborús maffia bizniszel és gazdagodik
Nem mindennapi jelenet járta be az internetet a napokban, miszerint egy Antonov An-26 típusú repülő hátsó, poggyásztartó ajtajának egy része eltört repülés közben, az utasok csomagjai pedig kipogyogtak a gépből – számolt be róla az airlive.net.
A géptörzsön egy hatalmas lyuk tátongott, így az utazóközönség kabátban kényszerült végigülni az utat. Az egyikük meg is örökítette a nem mindennapi esetet.
A Maganból Magadanba tartó IraAero járat több kilométeres magasságban volt, amikor hirtelen félig kinyílt a repülőgép egyik ajtaja. Az incidenst követően a pilóták kénytelenek voltak azonnali kényszerleszállást végrehajtani, végül senkinek nem esett baja.
A vizsgálat során – melyet a repülőgéptársaság indított – kiderült, hogy egy ki nem cserélt, törött csomagtérzár okozta a bonyodalmat.

Százezrével veszik nyoma fegyvereknek Ukrajnában, a háborús maffia bizniszel és gazdagodik

Az amerikaiak bekeményítettek: beutazási tilalmat rendeltek el öt európai, köztük egy volt EU-s tisztségviselő ellen

Még a nagypapákat is besorozzák Finnországban

Durva szigor jön a katonai szolgálattal kapcsolatban Németországban

27 évesen meghalt az Európa-bajnok sportoló

Autó hajtott tömegbe egy békés, ünnepi felvonuláson

Terrorista iszlamista szervezeteket támogatott az európai állampolgárok pénzéből a Bizottság

Még 2,3 milliárd eurót küldött gyorsan az ukrán háborús maffia zsebébe az Európai Bizottság

Zelenszkijjel továbbra is összejár és egyeztet ivócimborája, a korrupciós botrányba belebukott Jermak

Ukrajna azért imádkozik, hogy az Ukrajna-párti Tisza nyerje a választásokat

Tinik támadtak meg egy anyát és kisfiát, videón a tömegverekedés

Felbérelte barátját egy tini, hogy ölje meg szüleit