
A harmadik világháború előszobájában vagyunk - videóval
Hont András is elolvasta Majka új dalának a szövegét - írta meg a Magyar Nemzet. Hozzátéve, hogy a publicista amiatt vetemedett erre, mert mint írja: „a szeriőz sajtónak és a kényes ízlésű entellektüeleknek sikerült telibekapni a kulturális színvonalát, mert ha jól érzékelem, két napja egy lakossági dalszövegből bontják ki a világmindenséget.”
Ettől kíváncsi lettem, és ha hallgatni nem is, de elolvastam a művet. A gondolati gazdagsággal, igényességgel és a szerzői hitelességgel nem foglalkoznék, de egy sorpár megütötte a szememet. Itt mire gondolhatott a költő?
– tette fel a kérdést Hont András.
A zsidókkal vigyáztunk, mert sokan vannak
És a jó oldalán állnak a pénzescsapnak
Értem, hogy Csurka-emlékév van, de akkor is – jegyezte meg cinikusan a publicista.
Majka új szerzeménye nagy kedvenc lett a baloldalon, Gyurcsány Ferenc sem győzte dicsérni, de Magyar Pétert is fellelkesítette az új dal.

A harmadik világháború előszobájában vagyunk - videóval

Orbán Viktor: Ha egy országnak nagy a szíve - videóval

Magyar Péter és a Tisza Párt kettős mércéje: pride igen, Bors nem

Orbán Viktor szívmelengető gesztust tett: 80 ezer ember kereste a kisfiút, aki eltűnt a tömegben

Hidvéghi Balázs: Magyar Péter elhallgattatna mindenkit, aki beszélni mer a Tisza megszorító csomagjáról

Orbán Balázs: A következő időszakban az európai integráció történetének egyik legrizikósabb időszakára készülhetünk

Leleplezte a háborúpárti propagandát Donald Trump hírszerzési főnöke

Orbán Viktor mellett állnak az erdélyi magyarok

Tölgyessy Péter: Hatalmas csalódás vár Magyar Péter támogatóira

Aranyvasárnap is érdemes ránézni az árakra, a kormány nem hagyja magára az embereket

Menczer Tamás megmutatta, miként kell tisztességesen bánni az újságírókkal

Olcsó másolat: Magyar Péter még a Fidesz egyik ikonikus himnuszát is lenyúlta (VIDEÓ)