Hónapokon át kutyaként bántak egy kennelben tartott kisfiúval

A kilencéves gyereket a saját szülei tartották fogságban hét hónapon keresztül.

Egy kilencéves észak-karolinai kisfiút találtak még október 19-én a rendőrök egy ház kertjében. A gyermekre egy kutyakennelben bukkantak rá, aki állítása szerint április óta élt ott, mivel nem volt saját szobája a családi házban. A fiú csupán egy pólóban és egy nadrágban, mezítláb próbálta átvészelni a hideg éjszakákat - írta a Daily Mail.

A rendőrök letartóztatták Sarah Starrt, a gyermek mostohaanyját, Jonathan Starrt, a gyermek biológiai apját és Shelley Barnest, a kisfiú nagynénjét.

Sarah és Jonathan ellen gyermekbántalmazás, míg Barnes ellen lőfegyver birtoklás miatt emeltek most vádat.

Fotó: Davidson Megyei Seriffhivatal

A rendőrség közleménye szerint a kennelben két takaró, egy kabát, egy kapucnis pulóver, egy pár gyerekcipő, két rövid ujjú ing és egy nadrág volt, amelyek mind nedvesek voltak. Valamint egy elemmel működő lámpa, amelyet a kutyaház szalmája alatt találtak. A kennelen ráadásul volt egy lakat is, amelynek a kódját csak a kisfiú nagynénje ismerte.

Richie Simmons seriff elmondta, hogy 36 éve van a szakmában, és még soha nem láttam ehhez hasonlót.

A házban öt másik gyerek élt, őket ideiglenesen állami gondozásba vette a gyámhatóság.

2022. november 12. 12:54
Magyarország legnagyobb politikai erejének, egész Európa legfontosabb politikai mozgalmának nevezte a Békemenetet a ...
Rekordszámú résztvevő gyűlt össze az idei Békemeneten csütörtökön Budapesten. A helyszíni tudósítások szerint soha n...
Hatalmas lyukakat fedezett fel a tiszás "tömegben" a 24.hu újságírója, így már az ellenzéki média is elismeri a Béke...
Összehasonlíthatatlanul többen voltak a Békemeneten – jelentette ki a Tények megkeresésére ifjabb Lomniczi Zoltán.
A Békemenet egyértelműen megmutatta, hogy továbbra is hatalmas tömegtámogatottsága van a kormány politikájának – mon...
Ukrajna fegyverkezése és Európa versenyképessége - többek között ezekről a témákról tárgyalnak az állam és kormányfő...
Kiemelt jelentőségűnek tartják az anglikán és a katolikus egyház kapcsolatainak történetében.
Kétszer annyi kamerát szereltetett volna fel és több biztonsági őrt akart a párizsi Louvre igazgatója már korábban. ...
Kétszer annyian voltak a Békemeneten, mint a Tisza párt háborús menetén. Ezt írta a közösségi médiában Orbán Viktor....
Ez lehet az emberiség energiafüggetlenségének kulcsa.