
Bolíviában sok halottja és eltűntje is van a Piraí folyó áradása miatt keletkezett árvíznek
A romániai Mehedinţi megyéből származó fiú azt mondta a szüleinek, hogy sétálni indul, de egy elhagyatott épülethez ment, felmászott a második emeletre és a mélybe ugrott kedd este. A 13 éves gyerek holttestét az édesanyja találta meg, aki a tinédzser keresésére indult, miután nem válaszolt a telefonhívásokra. Az anya egy telefonra telepített szülői felügyeleti alkalmazás segítségével bukkant rá a fiára - számolt be róla a Maszol.
Továbbá hozzátette, hogy az egykori szülészet épülete romos, évek óta elhagyatott, valamint senki sem őrzi. A hely pont emiatt népszerű a tinédzserek körében.

Fotó: Illusztráció (Shutterstock)
Az osztálytársak szerint a kisfiú összeveszett a 12 éves barátnőjével, bár néhány nappal korábban még mindketten boldognak tűntek. A fiú még írt egy üzenetet a lánynak, amiben az állt: "szeretlek".
A gyermek családja sokkos állapotban van. A kisfiú nyolcadikos volt, zenét tanult. Az iskola igazgatója szerint a gyermek soha nem járt pszichológiai tanácsadásra, gondtalannak tűnt.
Ha öngyilkossági krízisben van, öngyilkossági gondolatok foglalkoztatják, akkor a nap 24 órájában az ország egész területéről (mobilról és vezetékes telefonról) ingyenesen hívhatja a 116-123 lelki elsősegély szolgálatot.

Bolíviában sok halottja és eltűntje is van a Piraí folyó áradása miatt keletkezett árvíznek

Villámárvizekben több ember meghalt Marokkóban

Két magyar áldozata is van az ausztráliai terrortámadásnak

Állatkerti horror: Félelmetes eset történt a kifutón

Apa és fia követte el Ausztrália harminc éve legsúlyosabb terrortámadását

Egy magyar is meghalt a Sydney-ben történt terrortámadásban, kiderült, ki az áldozat

Adományt gyűjtött halott gyerekének – emberöléssel vádolják

Megölte gyermekei anyját, majd napokig bevásárlókocsiban tologatta a testét

Brutális felvételek kerültek elő az ausztrál terrortámadásról - videóval

Felgyújtották a feldíszített fenyőfát a városközpontban

Durva, zsidók elleni terrortámadás történt, sokakat agyonlőttek

Tavaly Németország még hevesen ellenezte az orosz vagyon elkobzását


