
Menczer Tamás: Brüsszel már 2027-től nem engedi az orosz gáz vásárlását
Hollik István az MTI-nek csütörtökön elküldött videonyilatkozatában hangsúlyozta: Karácsony Gergely augusztus 1-jén interjút adott a Die Zeit nevű német hetilapnak, amelyben azt mondta, hogy a menekültek jogainak biztosítása erkölcsi kötelesség, és programjuk részét képezi, de ezt semmilyen plakátra nem fogják feltenni.
A kormánypárti politikus szerint ezzel sokadszorra bizonyosodott be, hogy a baloldal a bevándorlás pártján áll. Ugyanakkor joggal merül fel az a kérdés is, hogy mit jelentenek pontosan a menekültek jogai, amelyekről a főpolgármester beszélt - mondta.
Hollik István szerint a bevándorláspártiak ezt már nagyon sokszor elmondták és szavaztak is róla az Európai Parlamentben: a migránsok családegyesítését, beengedésük felgyorsítását és pénzügyi támogatásukat.
Ez a gyakorlatban még több migráns beengedését jelentené Európa és Magyarország területére - mondta.
"Na, ez az a bevándorláspárti politika, amiből mi nem kérünk" - jelentette ki Hollik István.
MTI/A címlapfotó illusztráció

Menczer Tamás: Brüsszel már 2027-től nem engedi az orosz gáz vásárlását

Orbán Viktor: Bekéretjük az ukrán nagykövetet

Itt a bejelentés: kezdődik a nemzeti petíció kézbesítése + Videó

Szalay-Bobrovniczky Kristóf tárgyalni ment Izraelbe, a magyar védelem fejlesztése a cél

Halálos fenyegetést kapott Orbán Viktor Ukrajnából

Orbán Viktor: Az Európai Bíróságon megtámadjuk Brüsszel döntését

„Vesztésre állsz a háborúban” – Salvini üzent Zelenszkijnek + Videó

Orbán Viktor: Alice Weidelnek igaza van!

Kivégzőosztagot emleget az újabb kiugrott tiszás aktivista

Orbán Balázs: 1,4 millió forintot venne el családonként Brüsszel, hogy az ukránoknak adja

Ha a brüsszeli terveket megvalósítják, akkor tizenkét hónap múlva Európa háborúban áll majd

Úszik a korrupcióban Ukrajna: már Kárpátalján is a tetőfokára hágott a luxus és a giccs