
Színarany WC-t találtak Zelenszkij legszorosabb üzlettársának otthonában
Emmanuel Macron francia elnök ezen a héten is arról győzködte az európai vezetőket, hogy Ukrajnába a fegyverek után, most már katonákat is küldeni kellene - mondta a kommunikációs igazgató.
Charles Michel, az Európai Tanács elnöke szerint pedig fel kell készülni a háborúra, és Európának szerinte hadigazdaságra kellene átállnia - folytatta a felsorolást.
A politikus az Európát a háború felé toló események között említette azt is, hogy az Európai Bizottság kiszivárgott tervéből kiderült: az uniós döntéshozatalt úgy alakítanák át, hogy az egyhangúságot eltörölnék több területen, így a külpolitikai döntések esetében is.

Fotó: Hollik István hivatalos Facebook-oldala
Ez azt jelentené, hogy a háború kérdésében már a békepárti álláspontunkat a brüsszeliek könnyen ki tudnák kerülni
- fogalmazott Hollik István.
A hazai dollármédia sem maradhatott ki a háborúpárti hangulatkeltésből, végül is meg kell dolgozni a dollárokért - tette hozzá.
Hangsúlyozta, hogy miközben "a Telex elmagyarázta mindenki számára, hogy Macron háborús javaslata valójában egy jó, ahogy ők fogalmaznak, racionális javaslat. Szerintünk nagyon nem az, ezért továbbra is mindent megteszünk azért, hogy Magyarország kimaradjon a háborúból" - szögezte le a Fidesz kommunikációs igazgatója.

Színarany WC-t találtak Zelenszkij legszorosabb üzlettársának otthonában

Orbán Viktor nemcsak a nézettségben verte rommá Magyar Pétert

Korrupció árnyékában: felfüggesztették az ukrán igazságügyi minisztert

Magyarország nem enged a migrációs nyomásnak

Álhír, hogy minden ötödik gyermek mélyszegénységben él Magyarországon

Figyelem: mától érkezik a nyugdíjkiegészítés

Panyi Miklós: érkeznek az otthon startos lakások megépülését biztosító szabályok

Újabb tiszás hagyja el a süllyedő hajót, elege lett a párt vezetéséből

Orbán Viktor: „Amíg Trump az amerikai elnök, és én a magyar miniszterelnök, addig marad a rezsicsökkentés"

Orbán Viktor nevétől hangos az amerikai sajtó

Vitályos Eszter: a magyar embereknek joguk van tudni, mire készül Brüsszel!

Szerdán kormányülés lesz, kezdődik a Washingtonban kötött megállapodások végrehajtása