Heidi Klum hátborzongató horrorfilmet adott ki - Videó

 A bizarr horror rövidfilmben feltámad a halálból és élőhalottként tért vissza a gyerekeihez.

Heidi Klum a halloween úrnője,  legendás beöltözéseit évről évre várják rajongói. Elég csak megnéznünk a korábbi években magára öntött jelmezeket, melyek egy teljes smink- és jelmezmester gárda műremekei. Nem is beszélve az otthonában rendszeresen megrendezett, nagyszabású halloweeni bulikról, amelyeken Hollywood legnagyobb sztárjai vesznek részt.

A tavalyihoz hasonlóan az idén is elmarad a buli, Heidi pedig más módot talált az ünneplésre. A korábbiaknál  extrémebb dologgal rukkolt elő: kiadott 7 perces rövid horrorfilmet a saját főszereplésével, melytől undorítóbbat, groteszkebbet és félelmetesebbet eddig még nem igen láttunk.

Klum Instagramján osztotta meg filmjét. A tavalyi filmjének a cselekményét folytatja, ahol gyermekei, Leni (17), Henry (15), Johan (14) és Lou (12) megszállt múmiákként megölik az anyjukat. A folytatásban Heidi feltámad a halálból és élőhalottként visszatér gyerekeihez.

 

Csak erős idegzetűeknek ajánljuk!

 

A címlapfotó: Instagram.com/@heidiklum

2021. október 31. 12:33
Ideiglenes kitelepítéseket rendeltek el a helyi hatóságok az egyesült államokbeli Észak-Karolinához tartozó több szi...
A klímaváltozás miatt annyira visszahúzódott az észak-olaszországi Lombardiában fekvő egyik legnagyobb gleccser, a V...
Semmit nem tett Karácsony Gergely a budapesti lakhatási válság enyhítéséért – fogalmazott Szentkirályi Alexandra, ak...
Magyar Péter közölte, hogy nem Orbán Viktor akar békét, hanem Ursula. Nem szabad kánikulában annyit a napon lenni – ...
Újabb adással jelentkezett a Harcosok órája, amelyben Kovács Zoltán és Menczer Tamás voltak a műsorvezető Német Balá...
Szerda este Zamárdi újra a Balaton fővárosává válik, hiszen elindult a Strand Fesztivál, ahol világsztárok, hazai ke...
family
"Kinyírom Renner Erikát!" - ezt hörögte a kaputelefonba az elmegyógyintézetből nemrég kiengedett zaklató. Az őrült f...
family
Idén is Európa legnagyobb tűzijátékát, öt kilométeren át csodálhatjuk meg a Duna két oldaláról. Ötszáz kilövési pont...
family
Lovakat, hattyúkat, a Szent Koronát, de Batmant és a Batmobilt is láthatják az ünneplők az idei Debreceni virágkarne...
Elindult az Otthon Start Programiroda, ami azon dolgozik, hogy idén ősszel több, mint tízezer lakásfejlesztés kezdőd...