
Drón csapódott be egy romániai panelházba
Vérengzésbe torkollt egy egyszerű rendőri intézkedés hétfőn délután az Egyesült Államokban, az észak-karolinai Charlotte-ban – számolt be a CBS News.
A hatóságok egy munkacsoportja lőfegyver birtoklásának gyanúja miatt házkutatási paranccsal vonult ki egy házhoz. A helyszínre érkező egyenruhásokra azonban váratlanul tüzet nyitottak, ők pedig viszonozták a lövéseket.
Nagyjából fél órán keresztül tartott a tűzharc, hosszú ideig patthelyzet alakult ki. A lövöldözésben végül négy rendőr életét vesztette, négy társuk pedig megsérült. Támadójuk, a 39 éves Terry Clark Hughes Jr. sem úszta meg ép bőrrel, ugyanis amikor fegyverrel a kezében megpróbálta elhagynia a házat, az egyenruhások lelőtték, így ő is meghalt.
Az épületben egy felnőtt nő és egy 17 éves fiú is tartózkodott, akik szintén részt vehettek a vérfürdőben, ezért őrizetbe vették őket.

Drón csapódott be egy romániai panelházba

WHO: tizenháromra emelkedett az óceánjáróhoz köthető hantavírusos esetek száma

Újabb földrengés volt Horvátországban

Tűz ütött ki egy kóser szupermarketben London jórészt zsidók lakta Golders Green negyedében

Drogcsempész hajóra mért csapást az amerikai hadsereg, egy terrorista meghalt a támadásban

Vegyianyag szivárgás történt egy papírgyárban az Egyesült Államokban

Kukásautó ölt meg egy hajléktalan nőt, a kukások csak úgy ott hagyták

Halálos tragédia, tinik repültek ki egy autóból - Fotó

Holttestet találtak a Dunában, kiderült, ki az áldozat

Tíz hónapos kisbaba rekedt egy parkoló autóba, videón a mentőakció

Hat napnyi pokol: sokkoló vallomást tett az emberrablás túlélője

Napernyő végzett egy asszonnyal, miközben a férjével vacsorázott