Halára verte 7 hónapos gyerekét egy kegyetlen férfi

Agyvérzést és mellkasi zúzódást okozott a picinek.

A napokban letartóztattak és gyilkossággal vádoltak meg egy nevadai férfit 7 hónapos gyermeke halála miatt az Egyesült Államokban – írt a tragikus esetről hétfőn a Crime Online.

Donald Rosenauer pénteki letartóztatását egy gyermekbántalmazás miatt indított nyomozás előzte meg, amely még szilveszter éjjel kezdődött.

December 31-én ugyanis a rendőrséget egy helyi kórház értesítette egy kislányról, aki élettelenül került be a sürgősségire. Bár mindent megtettek a baba életéért, január 3-án meghalt.

A fotó illusztráció: Shutterstock

A nyomozók az eset kapcsán kihallgatták a csecsemő szüleit, akik azt állították, hogy a pici legurult a kanapéról. Az egészségügyi személyzet azonban agyvérzésről és mellkasi zúzódások jeleiről számolt be.

Időközben az is kiderült, hogy a 37 éves férfi kettesben volt a csecsemővel, amikor a kislány a halálos sérüléseket szerezte.

2025. január 07. 16:50
Magyarország maradjon a béke szigete! – hangsúlyozta a miniszterelnök.
Noha nem is olyan régen még a magyar kormány migráns politikájával értett egyet, igazi szélkakas módjára ma már a br...
Svédországot az elmúlt hetekben sokkolta Salwan Momika, a hírhedt Korán-égető meggyilkolása. Az eset azonban csak eg...
Az ukránok úgy számolnak, hogy a jövő évi költségvetési hiány meghaladja a GDP 18 százalékát, és legalább 16 milliár...
Egyre nagyobb a feszültség Varsóban a kelet-lengyelországi Wyrykiben történt rakétabecsapódás miatt.
A Tisza politikusának vallomása különösen aggasztó annak tükrében, hogy nemrég fegyverrel az inge alatt jelent meg a...