Halálra verte négy hónapos kislányát egy férfi, addig ütötte, amíg mozgott

Míg a gyerek édesanyja munkában volt, az „apa” brutálisan végzett gyerekükkel.

Kegyetlenül kivégezte négy hónapos kislányát egy férfi Floridában, az Egyesült Államokban. A 22 éves Jacob Kubai míg felesége dolgozott, szó szerint halálra verte gyerekét: a kicsinek tíz bordája eltört, gerince és agya súlyosan megsérült, és számtalan zúzódást szenvedett.

Az „apa” ezt követően orvoshoz vitte a kis Willow-t, ám akkor már az agyi funkciói leálltak. Miután átszállították egy másik intézménybe, a szakemberek megállapították, hogy a gyerek gyanús sérüléseit bántalmazás okozta. A csecsemő végül életét vesztette – írta csütörtökön a Crime Online.


A férfi azt állította a rendőröknek, hogy aznap este kitette feleségét a munkahelyén, majd kislányával boltba mentek, akinek ekkor még semmi baja nem volt. Etetés után viszont, nem sokkal negyed kilenc előtt, mikor megnézte a gyerekeket, észrevette, hogy nem lélegzik. Elmondása alapján ezután újraélesztette a csecsemőt, majd kórházba vitte.

Az egyenruhások viszont az üzlet biztonsági kamerájának felvételei alapján kiderítették, a férfi hazudik, mivel egyedül volt az áruházban, ugyanis vélhetően már korábban végzett a kicsivel.

Kihallgatásán olyanokat mondott, hogy az egész meg sem történt, és semmi nem valódi, mint ahogy a felesége és kislánya sem. A rendőrök szerint semmiféle megbánást nem mutatott. Egyelőre nem világos, miért vetemedett ilyen bestiális tettre.

Az emberöléssel gyanúsított Jacob Kubai rács mögött várja az eljárás befejezését.

Kapcsolódó tartalom: 

Félholtra verhették a gyereket

2024. március 08. 12:48
A telefonok cellainformáció alapján is közel dupla annyian voltak a Békemeneten, mint Magyar Péter rendezvényén – je...
Hatalmas sikert aratott Radics Gigi és Curtis közös produkciója az október 23-i ünnepségen. A két előadó Demjén Fere...
Minden idők legnagyobb Békemenete zajlott le csütörtökön Budapesten, ahol hatalmas tömeg vonult fel a béke és a nemz...
Szívszorító tragédia rázta meg a napokban a stájerországi Eisenstraße régiót: egy 19 éves magyar fiú életét vesztett...
Életveszélyes helyzeteket gyűjtött egy videó a Budapesti Autósok Közössége.
TRAGÉDIA - Meghalt egy 19 éves magyar férfi Ausztriában, rosszul lett, összeesett és mentőhelikoptert riasztottak ho...
Egy olyan sportolót mutatunk be, aki már 27 évesen legendává vált. Díjai és eredményei szinte felsorolhatatlanok, Ek...
family
Vannak, akiknek romba dőlnek az álmai, míg mások élete egyik pillanatról a másikra új irányt veszt. Tudás, bátorság,...
family
Bicikli, roller, vagy séta és esetleg gördeszka, ki mivel jár iskolába, van akit viszont a szülei visznek autóval. D...
family
Vannak furcsa sportok a világban: gumicsizmadobás, sárfoci, vagy akár az, amikor valaki egy tó mélyén mondja ki a bo...
family