
Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai nőnél
Egy alabamai nőt letartóztattak és vádat emeletek ellene kisfia halála miatt az Egyesült Államokban – számolt be a tragikus esetről szerdán a The Independent.
A 22 éves Wendy Pamela Jean Bailey ellen kedden emeltek vádat súlyos gyermekbántalmazás, gondatlanságból elkövetett emberölés, holttest meggyalázása és családon belüli erőszak miatt.
Információk szerint a kisfiút, Kahleb Collinst szeptember 4-én látták utoljára, eltűnését azonban a család kezdetben nem jelentette a hatóságoknak.
Nemrég azonban nyilvánosságra került, hogy Collins milyen kínzásnak volt kitéve a feltételezett halálát megelőző napokban.

Fotó: Alabama bűnüldöző szerve
Wendy Pamela Jean Bailey ugyanis bevallotta, hogy Kahlebet megkötözték és bántalmazták. A nő azt állította, férje olyan képeket küldött neki, amelyen fia testét vér borította, valamint a férfi azt is hangoztatta, hogy megöli a kicsit.
A nő emellett ellárulta, hogy a kisfiú holttestét végül egy zsákba tették és egy ideig a fészerben tartották, mígnem egy ismeretlen helyen megsemmisítették volna a maradványokat.
A kegyetlen apa, Steven Collins kihallgatására azonban már nem kerülhet sor, mivel decemberben halálos autóbalesetet szenvedett.
A kisfiú maradványait még keresik.

Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai nőnél

Horror egy német karácsonyi vásáron: hátba szúrtak egy 16 éves fiút

Tízezreket evakuálnak Washington államban a heves esőzés okozta árvizek miatt

Újabb erős földrengés rázta meg Japán északkeleti régióját

Többtucatnyian meghaltak Mianmarban egy kórházat érő éjszakai légitámadásban

NATO-főtitkár: Fel kell készülnünk egy olyan háborúra, amilyet a nagyszüleink is átéltek

Meghalt egy kórházi alkalmazott betegvizsgálat közben, azonnal reagált az orvosi kamara

Trump nyomatékosította: válaszokat vár Kijevtől

Lemondott a bolgár kormány

Börtönbüntetést kapott Pakisztánban az egykori kémfőnök

Folytatódik az ukrán háborús maffia ügye

Fegyverarzenált tartott a szobájában egy tini, az iskoláját is fel akarta robbantani