Halálos közúti baleset történt Csepelen

Egy motorkerékpáros meghalt, többen megsérültek egy csepeli balesetben pénteken - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság az MTI érdeklődésére.

A tájékoztatás szerint a rendőrség 16 óra után kapott bejelentést arról, hogy a XXI. kerületben a Weiss Manfréd út és Szállító út kereszteződésében egy menetrend szerint közlekedő autóbusszal ütközött egy motorkerékpár.

A fotó illusztráció: police.hu

A motorkerékpárt vezető 24 éves férfit a mentők hiába próbálták újraéleszteni, a helyszínen életét vesztette. A motorkerékpár utasát, egy 17 éves lányt súlyos sérülésekkel vitték kórházba.

A rendőrség közölte, hogy jelenlegi információik szerint a buszon utazók közül három embert vittek kórházba további kivizsgálásra.

A baleset körülményeit a Budapesti Rendőr-főkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja.

2025. augusztus 30. 08:42
Végig magánál volt a brutális bántalmazás alatt, szörnyű kínokat kellett átélnie a halála előtt annak a nőnek, akive...
Kutyákkal az Életért Alapítvány egyik önkéntese patkányméreggel teletűzdelt kolbászdarabot talált a saját udvarán Já...
Már érthető, miért vetette fel a Tisza Párt a nyugdíjadó ötletét: a brüsszeli Bizottság tervei szerint a következő u...
A hatóságok még vizsgálják az eset körülményeit.
A férje egy gyerekkori traumát hozott elő benne.
A nyugdíj a Tisza Párt számára csak egy szám, számunkra a szüleink és nagyszüleink generációját jelenti, ezért érzel...
Földbe ásott, forgalomból kivont bankjegyeket és arany ékszereket tulajdonított el egy férfi, aki ellen minősített l...
FORRNAK AZ INDULATOK - Tóth Gabi döntése óriási vihart kavart: Balogh Krisztofer továbbjutása után kitört a botrány ...
family
DEFEKT - Defektet kapott, kamionnal ütközött egy autó Albertirsánál péntek este. A teherautót vezető férfi hiába fék...
Mindegy, hogy az ország melyik sarkában és az sem számít, ha esik vagy fúj a szél, a Zene-expressz kapitánya, Fásy Á...
family